Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire megbízható Casablancá...

TijuMK kérdése:

Mennyire megbízható Casablancába az Airfrance légitársasággal repülni valamint ti még mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minek kell megbizhatónak lennie?

Airfrance az egyik legnagyobb légitársaság a világban.

Nem értem mitöl félsz, vagy mi a gondod vele.

2011. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha egy névtelen afrikai légitársaságról kérdeztél volna, megérteném :D


De miért ne lenne megbízható bármelyik nagy európai légitársaság? Nem fognak elrabolni, vagy ilyesmi :)

2011. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, csak én még nem repültem vele(amúgy mással sem), aztán gondoltam megkérdezem...
2011. febr. 7. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:

és akkor már azt is megkérdezem, hogy neten vegyem a jegyet inkább vagy menjek be személyesen az irodájukba?

(remélem nem kérdezek nagyon buta dolgokat :S )

2011. febr. 7. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Repülöjegyet a neten is rengeteg helyen lehet venni, mi mostanában csak netröl rendeljük.

De nyugodtan bemehetsz bármelyik utazási irodába akik foglalkoznak repülöjegy eladással. (minden nagyobb iroda foglalkozik ezzel) és ott foglalhatsz.


ha nyaralni akarsz menni, akkor jobban jársz ha szervezet úttal mész, mert úgy mindenképpen olcsobban jössz ki.

2011. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy nem nyaralni megyek, meglátogatok egy ismerőst így a szállás megvan oldva, csak ezzel a repülőjegy foglalgatással meg utazással nem voltam tisztába teljesen
2011. febr. 7. 11:08
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
Marrakesbe járnak a fapadosok is, érdemes lehet azok között is szétnézni, onnan meg busz/vonat.
2011. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kérdés teljesen jogos! Nem tudom mennyire megbízható, de az elmúlt néhány évben négy Air France-gép zuhant le az Atlanti-óceán felett. Az egyiken egy magyar család is utazott.
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jézusom:S remélem velem nem zuhan le, csúnya vége lenne életem első repülő útjának
2011. febr. 8. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kis megfélemlítés volt az előző részétől:D, ha szeretnél még ilyeneket, ha még sohasem repültél volna, nézzél meg egypár légikatasztrófák részt és garantáltan jó lesz az indulás elötti pár órád;)Amikor először repültem én is nagyon f*stam, hogy mi lesz, azt sem tudom, ki vezeti a gépet, én nem tudok csinálni semmit, csak ülni a seggemen... Még mindig a legbiztonságosabb közlekedési eszköz a világon, tehát próbálj meg ne a katasztrófákra gondolni, vegyél be nyugtatót az indulás előtt. Az Airfrance biztos, hogy az egyik legbiztonságosabb légitársaság.
2011. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!