Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Húrgadába tényleg csadorban...

Húrgadába tényleg csadorban kell lenni a nőknek ha ott nyaralunk?

Figyelt kérdés

Tengerbe be lehet menni fürdeni nőként vagy ahhoz is valami muszlim öltözet kell?

Ott kell megvenni vagy már vinni kell magunkkal és a repülőn felhúzni?


2023. okt. 8. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ugye csak viccelsz? Mi a bánatért kéne csadorban lenni? Kérdezem úgy, hogy nő vagyok es nyaraltam már Hurghadában. Csador nélkül.
2023. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem de a strandot leszàmítva nem érdemes egy szál semmiben flangálni mert gyorsan bünti lesz vagy mégrosszabb.
2023. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem voltunk még ilyen helyen csak Európában voltunk.

Előtte azért tájékozódni kell nem ismeretlenül indulunk el.

Feleség kezét megfoghatja a férj vagy ölelés lehet?

Mert ilyen országban azt olvastam ha jelentik és rendőr jön büntetés van elég keményen.

2023. okt. 8. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Na jó, most már tuti, hogy troll vagy.
2023. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
#4 Nyilvan, az alaszkas kreten ujabb agymenese...
2023. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pár éve az indexen olvastam hogy egy turistapárt iránban ezért vettek őrizetbe mert nyilvánosan egymáshoz ért.

Normális válaszokat légyszi aki járt már arra olyan írjon két hét múlva megyünk.

2023. okt. 8. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

#6 Iran es Egyiptom 'kicsit' kulonbozik. Minek mesz olyan helyre nyaralni, amirol halvanylila segedfogalmad nincs es indulas elott par nappal allsz neki parazni hogy jajjjjmostmilesz?


Marmint ugye ha a kerdes komoly lenne, aminek 0.0001% eselye van...

2023. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanúgy nyaralhatsz Egyiptomban, mint mondjuk Görögországban!!! Ezen nincs mit részletezni.
2023. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Már megint ugyanaz a fasz kérdez.
2023. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodtan megfoghatja apukád anyukád kezét, ne félj, Matildka, nem lesz semmi baj!


U.i.: ha rákeresel a google képtalálatok között arra, hogy "Hurghada beach/tengerpart", és tudsz nekem mutatni egyetlen képet, ahol a nők csadorban vannak a tengerparton tömegesen, akkor kapsz egy pirospontot!

2023. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!