Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik afrikai országba...

Melyik afrikai országba utazzak el az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Elefántcsontpart, Csád, Niger, Nigéria, Kongói Dem. Köztársaság, vagy Dzsibuti. Már 20 afrikai országban jártam, és ezekbe is szeretnék elutazni.

jan. 29. 07:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Amelyikbe szeretnél.
jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Niger
jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha már 20-ban jártál, akkor biztosan jobban ismered, mint az itteni válaszolók.
jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
3/3 nekem édesmindegy, a repjegy gyakorlatilag mindenhol olcsó, és nem is tudok sokat róluk, épp ezért.
jan. 29. 13:49
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a hatar ameddig ugy kell csinalni, mintha nem egy hulyegyerek lennel?
jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
5/5 nem értem a kifakadásod.
jan. 29. 19:31
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen nem voltál 20 afrikai országban. A repjegy a fenti helyekre kimondottan drága, a felsoroltak között csattognak a 200-250 dolláros vízumdíjak, meg az olyan eljárások, amelyek mondjuk azzal is járnak, hogy két hétig Rómában kell dekkolnod egy követség tövében. Ha jártál volna 20 afrikai országban, akkor azt is tudnád, hogy Niger vagy DRC valamint Elefántcsontpart között kábé olyan különbségek vannak, mint Afganisztán és Grúzia között. Meg azt is, hogy Dzsibuti eszetlenül drága és hogy nincs ott semmi.


De hát nem jártál 20 afrikai országban, csak kifogytál az Alaszkás baromságokból.

jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az alaszkás csávó, nem kell aggódni. A vízumokról is tudok egyet-kettőt, amikor Ugandában voltam, fél órás sorban vártam, hogy tudjak USA dollárt, mert a dollár - feketepiac minden szegény helyen virágzik. A Dzsibutis vízum meg azért olyan drága mert a francia, amcsi, olasz stb... idegenlégió állomásozik ott. Ha van még valami más ingered, akkor légyszíves ne rajtam töltsd ki. Hálás köszönet.
jan. 30. 06:45
 9/39 anonim ***** válasza:
Oda ahol soka a medve.
jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy szelfit amin Ugandában vagy
febr. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!