Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Zanzibárba miért ilyen roh@dt...

Zanzibárba miért ilyen roh@dt drága a repülőjegy?

Figyelt kérdés
A szállások nagyon olcsók, viszont a repjegy Budapestről egy főnek oda vissza kb. 300 ezer forint. Mikor érdemes odautazni? Illetve mikor a legolcsóbb? Én a márciusi időszakot néztem.

febr. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Márciusban indul az esős évszak, azért olcsóbbak a jegyek.
febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az drága? Kifejezetten átlagos
febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát 2 főnek 1 hét nyaralás ott 1 millió forintba is benne van, abból a pénzből már Maldívra is el lehet jutni és az fele ennyire nem veszélyes hely…
febr. 5. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
@3 Zanzibár nagyjából annyira veszélyes, mint Róma. Maldívra el lehet jutni 500k-ból, de akkor helyi szigeten leszel valami olcsó szálláson és a nyaralás nyomokban sem fogja tartalmazni az instás Maldívot.
febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha erről van szó, akkor meg tudom erősíteni, Zanzibár tényleg egy felejtős hely. Csak azoknak vágyálom akik még nem voltak ott, aztán ott vannak azok akik voltak de nincs kedvük a FB-on hazafele beismerni, hogy mellényúltak.

De a kerdés a repülőjegy áráról szólt. Ha menetrendszerű hagyományos légitársasági járatról beszelünk akkor függetlenül attól, hogy Chicagóba, Szöulba vagy Zanzibarba mész, olyan 260-320 ezer között van egy oda vissza jegy coachon. Semmi drága nincs benne, ennyi az ára.

febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem draga.
febr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
300k kva olcsó ma egy repjegyre
febr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!