Kezdőoldal » Utazás » Afrika » áprilisban nyaralni megyünk...

áprilisban nyaralni megyünk 2éves, és 7 hós gyerekeinkel, a tengerparton hogyan oldjátok meg a pelusozást? Fürdő pelust adjak rá? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én gyerekeim is 23 és 5 hónaposak voltak, amikor tengerpartra mentünk. Simán tudsz pelenkázni bárhol. Fürdőpelust akkor érdemes rájuk adni, ha vízbe is mennek, de nekem a picinek nem tetszett a tenger. Sima pelenkában volt egész nap a parton a napozóágyon.
2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudjatok, de én nem értem, hogy olyan kicsi gyerekekkel miért kell tengerpartra menni. A gyerek nagy gond, felelősség és ilyen messzire elmenni... hát nem tudom. Vagy csak azért mentek, hogy elmondhassátok, hogy voltatok külföldön nyaralni? Ti nektek is elég komoly utazás, hát még a gyerekeknek. Kérdeznék valamit. Mennyire ismeritek Magyarország rejtett szépségeit? Tényleg külföldre vágytok, vagy esetleg veszitek a fáradságot és megismeritek jobban ki hazátokat, ami talán a gyerekek javára is válhat. Nem kell az olyan viszontválasz, amiben lehurrognak mert biztos nem voltam még külföldön, meg a tengernél, mert ismerem mindkét érzést és mellette bebarangoltuk Magyarország minden zugát.
2010. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem haragszom...és nem is foglak lehurrogni,csak annyit mondanék, ott él a családom java része és még nem látták a gyerekeimet!

tudom most jön a kérdés miért nem jönnek ők!!!

MERT!!!!!

az első válaszadónak pedig köszönöm a jotanácsot!

2010. nov. 14. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, így azért más a helyzet, bocsi. Ha kiírod, hogy családlátogatás, akkor nem írom ide azt a rengeteg mindent :)
2010. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
;-)
2010. nov. 14. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

ÉN adtam az első választ és a kérdést nekem is feltetted, így hát válaszolok!

Igen, ismerem Magyarország ha nem is minden, de nagyon nagyon sok zugát. Hatalmas kirándulók vagyunk a férjemmel, amibe az is beletartozik, hogy most hogy gyerekeink vannak, nem áll meg az élet, folytatjuk. Havonta egy hétvégén belföldre, évente egyszer-kétszer (pénztárcafüggő) külföldre.

Nekünk nem nyűg a gyerekekkel menni, együtt szerezzük tovább az élményeket. Egy 2 éves gyereknek élmény a repülő, a hajó, a tenger. 3 éves elmúlt és még mindig emlegeti, mert nagyon jól érezte magát.

Ugyanígy emlegeti a Balatont, a magyar várakat, várromokat, kisvasutakat,stb is, de ettől még miért fosszuk meg magunkat a tenger hullámaitól, a hegyektől vagy majd eseteg Disneylandtől?

Nem tudom, tényleg nem értem, hogy miért baj az, ha néha külföldre is ellátogat az ember és viszi az imádott gyerekeit is???

2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi is voltunk nyáron Tengerparton az egy éves gyerekünkkel, bárhol lehet pelenkázni, akár az autó csomagtartójában is.

Ha itthon mész el a Balatonra, ott is ugyanúgy pelenkázol, mindegy, hogy itthon vagy vagy külföldön.

Egyetértek az első hozzászólóval, úszópelust akkor érdemes rájuk adni, ha bemennek fürdeni, egyébként rendes pelus elég.

A második kérdezőt én sem értem, miért ne lehetne gyereket vinni külföldre? Mi is sokat kirándulunk itthon, nem magamutogatásból megyünk a tengerhez, hanem mert jobb benne fürdeni.

2010. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 myl0 válasza:
A gyakori kérdéseken kérdezed meg h a saját gyerekeddel mit/ hogy csinálj a tengerparton? Érdekes...
2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!