Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Június 19-én indulunk Tunéziáb...

Június 19-én indulunk Tunéziába Sousse városba a Riadh Palms Hotelbe megyünk. Tisztaság? Élelem-all inclusive az miben nyílvánul ott meg? Lopnak a tengerparton?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

En egy masikba voltam...

Csak annyit tanacsolnek meg, hogy tajekozodjatok majd eloszor az arakrol mielott vasaroltok.

Menjetek be a Soulla Centere, ami egy fix aras bolt.

Ott van a kozpontba, eligazitanak.

Itt meg tudjatok nezni mi tetszik es mi nem, es ami tetszik, ott mennyibe kerul.

Es ez ala az ar ala probaljatok majd bealkudni a bazarban.

Es igy nem vernek at.

Vizet ugye csak asvanyvizet igyatok majd.

Szemely szerint ugy gpndolom, hogy Tunis, Sidi Bou Said, Karthago tura hanyagolhato, viszont ha van 2 napos korut az nagyon gyonyoru.

Monastirt meg onnaloan is meg tudjatok nenzi.

Onnan vagy jo 40 perc taxival.

Kerdezzetek meg a szalodaba valami jo fejt, hogy mik a realis arak, ha hova mentek, es mindig taxiba szalas elott egyezetek meg a soforrel.

Tudom ez off volt, de hata van benne neked hasznalhato info amit esetleg idaig nem udtal.

Jo nyaralast! Szep ut lesz!

2010. márc. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg meg tudnál osztani pár véleményt, tapasztalatot? Pár hónap múlva mi is ugyan ebbe a szállodába tervezünk utat, kíváncsi lennék a benyomásaidra :)
2011. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én imádom ezt a szállodát:) tiszta,kedvesek az alkalmazottak. all inclusive-korlátlan palacsinta és pizza fogyasztás 10-18 óráig. és egész nap korlátlan koktélok,üdítők. nem lopnak a tengerparton.mi volt hogy egész nap otthagytuk a cuccainkat, de nem vitte el senki :)
2011. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!