Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha olyan betegséged lenne,...

Ha olyan betegséged lenne, amitől amúgy jól vagy de kb. fél év múlva belehalnál, akkor elmennél kalandtúrára Szomáliába?

Figyelt kérdés
Mogadishu-ba, az anarchista zónába vagy az Al-Shabaab területére.
2010. dec. 13. 10:20
 1/8 anonim válasza:
78%
Én elmennék, főleg mert ez egy hatalmas kaland, ami elfeledtetné a betegséget és örömet okozna. Nem siratnám magam otthon, hanem élvezném az életet, amíg lehet.
2010. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
10000000 % hogy elmennék
2010. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont Szomáliába mennék, mert oda nem vágyom annyira, inkább Botswanába, Dél-Afrikai Köztársaságba mennék.

De ha még beleférne az is az időmbe, esetleg Szomáliába is elmennék erre a kalandtúrára. Miért ne?

2010. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a betegséged kezd fájdalmas lenni, azonnal repülj Szomáliába keresd az al-Shabaab milíciákat garantált eutanáziában lesz részed!


Amúgy nagyon nehéz bejutni Szomáliába, érthető okokból a nagykövetségeik nem nagyon adnak ki vízumot(talán a Szánai(Jemen) követségen a legesélyesebb.


Ha mindenképp Szomália közelébe vágysz javaslom, Szomáliföldet, majdnem húsz éve leszakadtak az anyaországról, kinevezték Hargeisát fővárosuknak, van saját zászlójuk és pénzük. Dzsibutiból áttudsz menni, vagy Etiópiából, de szerintem Dzsibuti egyszerűbb Air France járaton Párizsból. Vízumot Szomáliföldre kaphatsz Dzsibutiban vagy Addisz Ababéban(Etiópia)


Ha nagyon átakarsz menni Szomáliába, Szomáliföldről Puntföldön át lehetséges, csak sok dollár kell hozzá.

2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
miért mennél szomáliába? az ottani gerillák biztos, hogy begyűjtenének...
2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hopeanswerisgood válasza:

Én nem tennék ilyet. Nem törődnék a betegséggel - élném tovább életemet, míg meg nem hgalok. Mert:


a) Így nem győzött el a betegség

b) Remény mindig van, hogy kamu, és felgyúgyulok; csodák is vannak, csak hinni kell bennük :)

2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én valahova a karib tengerre utaznék. döglenék a strandon, tekernék egy spanglit, és élvezném a semmittevést... nagy bajom màr ugyse lehet belöle
2011. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na Ja. :)


Csak az a szívás ha elköltöd mindened aztán felépülsz. Akkor mi lesz?


Szerintem ha Szomáliába vágysz, menj oda! Az embernek valóra kell váltani az álmait. Pláne ha már úgysincs sok hátra.

2011. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!