Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ajánlanátok szállodát Seychell...

Ajánlanátok szállodát Seychelles-szigeteken?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 14:27
 1/8 anonim válasza:
56%
Látszik itt mindenki oda jár.
2011. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
7%
Te meg ajánlj vmi tisztességes munkát (jogi diplomával) Budapesten, amivel annyi pénzt lehet keresni, hogy eljussak oda (vagy inkább csak bárhová)nyaralni.
2011. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DannyZuko ***** válasza:

Hát van vagy 6éve, hogy ott jártam. talán a bliss-ben voltam. vagy ott a barátomék voltak? nem emléxem tisztán már. Egy hatalmas Flamboyant fa volt mellette. mondjuk ez van pár helyen :) itt van pár szálloda:

[link]

ha nagyon érdekel írj rám és megkeresem melyikben voltam.

Voltam MAuritius-on is többször. szerintem jobb mint seychelles.

2011. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszi, inkább mi is Mauritiust választjuk, ugyhogy az is érdekelne
2011. febr. 25. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy egy ilyen út mennyibe jön bele 2 személynek? Ez minden álmom, ami sajna még jó darabig az is marad, csak kiváncsi vagyok mennyit spóroljak.

Milyen szállodába mentek? Itt is vonatkozik hogy inkább magasabb kategóriájúba kell menni a betegségek miatt? Költőpénz esetleg mennyi kell ha all inclusivba mész?

Köszi

2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy milliót rá kell szánni két embernek, repjegy, vízum, szálloda, kaja, koktélok, programok, ajándékok..

De lehet 800ezerből is kijön, ha szerencsés ajánlatot fog ki az ember, és sok mindenről lemond.

(én csak tippelek nem voltam még mauritiuson)

2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

Azt viszont sajnos tapasztaltam, milyen horribilis árak vannak Afrikában a turistáknak...

2011. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15-35-ös.

Én is voltam Afrikában, Djerbán, 5 csillagos szálloda, all in clusive-ba, de szuper áron pedig július eleje volt. Üzletekben meg alkudni kell. Ott legalábbis én nem úgy vettem hogy drága lett volna, ellenben Olaszban félpanzióval, busszal jöttünk ki úgy mint Djerbán. Az árakról meg ne is beszéljünk, minden borzasztó drága volt.

2011. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!