Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban mennyire beszélik...

Egyiptomban mennyire beszélik a franciát? Tárgyalóképes szinten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:16
1 2
 1/11 emlya ***** válasza:
Hát annyira nem sokan.... inkább az angol az amit jól beszélenek. Persze azért akad aki a franciát is, ők nagyon okosak és és több nyelvet beszélek anyanyelvi szinten.
2011. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha franciául szeretnél észak afrikában kommunikálni, akkor Marokkó vagy Tunézia (utóbbi most nem jó, de én pl nem tudok franciául és Marokkóban mindenki a franciával jön)
2011. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyiptomban az angol megy, azzal szinte mindenütt meg tudod értetni magad!

Franciául, németül kevesen tudnak...

2011. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemetul kevesen tudnak, igaz, de franciaul nagyon sokan, foleg az idosebb korosztaly. Tudom, voltam ott, itt is ismerek sok emigralt embert onnan, legtobbje tobb nyelven beszel, fugg hogy melyik teruleten is eltek.
2011. jan. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
arabok, ők mindenféle nyelven beszélnek, ha mást nem, akkor megértik, de az arabok a világ minden nyelvén beszélnek :) vagy 2 perc alatt szereznek valakit, aki tényleg beszél :)
2011. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az szép.. kedves utolsó... sokan nem szeretik az arabokat, de én már találkoztam elég sok arabbal afrikában és szerintem nagyon kedvessek, csak azt sajnálom hogy a nőket nem tisztelik annyira mint itt nálunk például.....
2011. jan. 30. 10:28
 7/11 emlya ***** válasza:
57%

Én is imádom őket. =)

Aranyosak, kedvesek és rendkívül okosak, és engem tiszteltek is. =) =) =)

2011. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

00:36-os válasza nemcsak nagyképű - mióta "beszélgetünk" ezen a sit-on idegen nyelven? - teljesen haszontalan volt. A kérdező lehet, hogy nem is értette meg - megbocsátható -, elsősorban franciául beszél, azért is tette fel a kérdést, és pont így.

Egyébként inkább az angol dívik. A francia nyelvvel leginkább Algériában lehet boldogulni.

2011. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az se baj ha nem beszélsz idegennyelvet csak mondjuk pár szót angolul...úgy is megérteted velük magad :D
2011. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát Egyiptomban nem sokan,de Tunéziában, Marokkóban és Algériában mindenki:) Én legszívesebben Tunéziába mennék ,és egyébként tegnap beszéltem egy tunéziaival aki azt mondta hogy már béke van.
2011. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!