Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Érdemes Tuniéziába menni...

Érdemes Tuniéziába menni nyaralni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes.
2009. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Esetleg bővebben valaki?

Mit érdemes megnézni? Milyen a tenger?

2009. febr. 18. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! én voltam 2006-ban egy nagyon szép szállodában (5*) ami nagyon jó árban volt éppen (last minute), és ott volt vagy 4 medence, minden este programok, stb...

de voltam fakultatív programon Tunisz-Karthago az szép volt nagyon csak volt benne egy múzeum,ahol nagyon sok időt kellett lenni, helyette inkább maradtam volna a városban...

van nagy bazár, minden hülyeség kapható, de kicsit erőszakosak az árusok, különben a helyiek kedvesek és szeretik a turistákat van aki még magyarul is tud pár szót

ja és nagyon sok a magyar turista, nem tudom ez zavar-e téged, engem kicsit zavart

a tenger rendben van, a szálloda strandja szép, tiszta a víz

összességében szerintem érdemes, én jól éreztem magam

nem tudom mire vagy még kíváncsi..remélem segítettem valamit

2009. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
mi voltunk és nagyon joo volt:D...mi is 5* szállodában voltunk gyönyörű tengerperttal..a tenger szuper volt..semmi tengerikütyü ott amibe bele lehet lépni csak halak..persze buvárkodni is lehetett messzebb...télleg minden oan gyönyörű volt..mi is last minute-val voltunk...és nálunk alig volt magyar...egyikekkel összeismerkedtünk és azota jooban vagyunk itthon:D...egyénként gagyognak sokat magyarul ott páran..példáual aki vitt minket tevegelni annyit tudott magyarul h tevegelés az seggmasszázs xDxD :D...de télleg annyira joo emlékeim vannak...szerintem nagyon megéri elmenni:)
2009. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én is voltam Tunéziában. Sajnos én Márciusban voltam, ezért a tenger hideg volt a fürdésre. Volt rengeteg program, de a legélvezetesebb a 2 napos busz tóra volt, majdnem egész Tunéziát körbejártuk. Ebben volt tevegelés, jeep túra a Szaharában; ahol megnéztük a Star Wars egyik forgatási helyét, meglátogattunk berber családokat.

A 2 naposon kívül voltunk még Tunis-ban, a fővárosban, állatkertben, stb.

Az árusok a bazárban ezt kívülről fújják a magyaroknak: "Nem vízibusz, trolibusz, friderikusz!" :O Nem értem miért mondják. Aztán meg minden magyar nő nekik Zsuzsi. :D

Egyetlen egy dolog volt amit ki nem állhattam ott, ez pedig nem más volt, mint a sok hentesbolt. Az ország minden pontján lehet találni ilyet. Szerencsére a szállodák körül nincs egy sem... Hát amit ott látsz... A tehén vagy bika feje kampóval ki van akasztva a bolt elé, a 'hűtők' a napra vannak kitolva, gondolom nincs benne olyan nagy hideg... A kecskék fejeit ott pucolják...

Van másfajta hentesbolt is, ahol helyben vágják az állatot: 2 birka mindig ki van kötve, egy meg fellógatva a lábánál és annak a húsából lehet kérni, amit helyben meg is sütnek neked!


Egyébként szerintem nagyon érdemes kimenni, rengeteg tapasztalatot szerez az ember!

2009. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Tavaj nyaron mi is last minute-s ajanlattal voltunk es nagyon jol telt.Az igaz hogy nem erdemes 2-3 csillagos szallodaban megszallni ,egyik ismerosom volt 3 csillagosban , de a 4-5 csillagosokban minden nagyon jo.Kedves a kiszolgalas , minden tiszta.A bazarosok egy kicsit ramenosek de ha latjak hogy nem allsz veluk szoba sokat nem zaklatnak.Mi augusztus vegen voltunk de nagyon meleg volt , a tenger vize tiszta es jo meleg , a parton a homok akar a porcukor.Erdemes elmenni a 2 napos kirandulasra.Nekem a tevegeles kimondottan tetszett.

Szoval nekunk osszessegebe veve nagyon tetszett Tunezia , de azert megjegyeznem hogy nem egy europai orszaggal talal , mert hat ott meg csak most kezd fellendulni a turizmus es azert meg sokat kell fejlodnie.

2009. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Érdemes, én Hammametben voltam, és életem egyik legjobb nyaralása volt! Bár én félig "haza" mentem... :P
2009. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is nagyon érdemes, szép hely.
2009. ápr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én 2006 szeptemberében voltam Hammametben és nagyon jó volt tetszett!

Az idő nagyon jó volt. Voltunk bazárban, magyar étteremben, átmentünk közeli másik városba. Bár sok mindent nem csináltunk, nem láttunk de én jól éreztem magam. Az emberek kedvesek.

2009. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!