Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utaztatok már olyan helyre...

Utaztatok már olyan helyre ahol még sose voltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

...hát ez egy elég hü*lye kérdés!!!


Az ember többnyire oda utazik, ahol még soha se volt!!!

2011. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én nem. Én mindig oda utazom ahol már voltam
2011. máj. 16. 12:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Kérdező, Te már születésedtől kezdve mindenhol jelen voltál?
2011. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező, miért nem utazol olyan helyre ahol még nem voltál? Lehet még élveznéd is! :)


Én imádok olyan helyre ahol még nem voltam, és persze vannak vissza-visszatérő helyszínek is. Mindnek megvan a maga varázsa.

2011. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ja, így is lehet mondani:)
2011. máj. 16. 13:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, majd megpróbálom.
2011. máj. 16. 13:10
 9/17 anonim ***** válasza:

mért általában hova utazol? és legelőször hogy kerültél oda? nem ugy h előtte még nem voltál ott?? ez annyira hülye kérdés igy...


ha ugy tetted volna fel: szálltatok már buszra/vonatra heccből h most elmentek vele valameddig? akkor azt mondanám ok a kérdés, vagy másik alternativa: meglátogatnátok idegen várost/falut csak azért mert még nem jártatok ott és kiváncsiak vagytok? vagy valami ilyesmi naa. de pl osztálykirándulások zöme olyan helyre visz ahol még nem jártál... pl tudod hol van Kisgyón?? nem?? látogasd meg egyszer valami turamániás tanárral:D kajak jó hely.

butaság bezárva lenni, és semmi ujat nem-felfedezni, mindig csak a megszokott kitaposott uton járni.. az élet felfedezés..

2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A kérdés valóban helytelenül lett feltéve.

Közben elhangzott, hogy butaság egy helyben ülni meg kaland az élet stb...

Azért ez nem éppen így van. Vannak olyan emberek akik jól érzik magukat a "börükben" tulajdonképpen a porukban... A nagyváros porában. Meghát véleményem szerint ez képzettség kérdése, aki rendsen kijárt egy iskolát abban már felmerül, hogy mi van a saját városán, országán túl. Szintén képzettség kérdése a külföldre utazás is.

Példázva: Magyarországról a legkissebb erőfesztítésbe a Vajdaság, Erdély látogatása kerül hisz még egy idegen nyelv tudása sem szükséges.


Nagy azoknak a gondolkodásuaknak is az aránya akik szülői életülkről azt gondolják csak hátráltatja őket. Ez így is van felelösséggel jár és kötelezettségekkel, de azért még az utazgatás belefér.


Eljutva a végponthoz: a két meghatározó tényező nem más mint a pénz és az idő.

2011. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!