Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadai nyaralásod alkalmáva...

Hurghadai nyaralásod alkalmával milyen fakultatív programon voltál? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:22
 1/8 emlya ***** válasza:
100%

Luxor: 5 órás buszút, de jó volt, megnéztük a Királyok-völgyében I., III. és IX. Ramszesz fáraó sírját belülről. Csodaszép ez a völgy. Megnéztük még Hatsepsut (egyetlen fáraónő, aki férfiként uralkodott) sziklatemplomát, leírhatatlanul szép. Motorcsónakoztuk a Níluson. Aztán volt ebéd. Azután megnéztük a Karnak templomot, II. Ramszesz építtette. Meseszép... Láttuk III. Amenhotep 18,5 m-es 2 ülőszobrát, és kőcsiszolást is láthattunk, ahol teával vártak minket.

Katamaráozás:

Szerdai napon volt, kihajóztunk a Vörös-tengerre, majd ha már jól beértünk, csoportonként lehetett az alsó szintre menni, ahol láthattuk a tenger élővilágát, ami szintén leírhatatlan élmény volt. Hiszen azért ez a neve, mert ennek a tengernek van az egész világon a legszebb és legszínesebb élővilága. Ezt is át kell élni, elmondhatatlan... :)

Kairót se hagyd ki, mi sajnos kihagytuk, mert a többiek megszavazták, de én nagyon bánom.:(

2011. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Karnak templomot ne hagyd ki!!! Ha van rá lehetőség idegenvezetővel menj!

Este tartanak ott fényjátékokat is (legalábbis 4 éve volt)!

2011. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kairó, piramisok, gyönyörű volt, de az út nagyon hosszú! Ha jól emlékszem éjszaka 2-kor indultunk, így voltunk ott reggelre. Nagyon kicsi volt a hely e buszban, a lábunkat alig tudtuk kinyújtani...

Üvegfenekű hajó, nagyon szép volt a látvány viszont a társaság nagy része hányt. Elég szeles időt fogtuk ki.

2011. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi is Luxorba voltunk. Odavissza 8 óra az út tehát egésznapos. Ezekből állt: Karnaki temlom,Níluson hajókázás,Ebéd,Királyok völgye.:) nagyon szép volt és érdekes.Viszont mikor mi voltunk az nap volt a legmelegebb..:S
2011. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi is Luxorban voltunk.köszi:)
2011. júl. 25. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Luxorban voltam.:D Jó volt, de mit megnem adtam volna egy pohár hideg vízért.:D
2011. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk árultak a buszon olcsón vizet.
2011. aug. 10. 09:13
 8/8 anonim válasza:

Kairóban,Luxorban,sivatagban quadozni,és hajó kiránduláson is voltunk(snorkellezni)Giftun szigeten(fehér homokos).

Elmondhatóm,h mind a 4 fakultatív program első osztályú volt,ugyanúgy a szállásunk is......

Szuper volt minden!

2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!