Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik az olcsóbb, mit tapaszt...

Melyik az olcsóbb, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk elutazni a családdal Afrikába. Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy ott merre. Nem vagyunk túl gazdagok, tehát a lehető legolcsóbban szeretnénk ott ellenni. Melyik a legolcsóbb hely arra fele?(szállás,kaja,programok)

Mit ajánlotok? Kanári szigetek? Tunézia? Egyiptom? Algéria?:)


2011. aug. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

"Kanári szigetek?" - NEM AFRIKÁBAN VAN!


Algériába ne menjetek, gyakorlatilag nincs turizmus az országban!


Tunézia vagy Egyiptom a legjobb! De! Csak 4 vagy 5 csillagos szállodába menjetek! Ez igaz minden afrikai és arab országra!

2011. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én voltam már Tunéziában és Egyiptomban is, mind a kettő nagyon szép =) Tunéziába utószezonban mentünk, de fogalmam sincs mennyi volt, azt hiszem mindennel együtt talán, de nem biztos 750 ezer. De nem biztos, lehet ennél kevesebb volt =) De szép hely, megéri =)!
2011. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hoppá! Igaz-igaz!:D


Miért csak 4-5 csillagost ajánlasz? A többi minősíthetetlen, koszos és hasonlók? :(


Te voltál már Tunéziában vagy Egyiptomban?:)

2011. aug. 2. 16:24
 4/9 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:


No hát igen, az a gond, hogy szerintem nekünk nem lesz erre 750ezrünk:S:D de azért köszi a választ:))!!

2011. aug. 2. 16:25
 5/9 eviktor válasza:
Én is voltam már Tunéziában és Egyiptomban is. Nagyon szép hely mind a 2, de nekem Tunézia jobban tetszett. Szerintem mindenképp nézegessétek a Last Minute utakat, mert sokkal olcsóbbak, mint ha előre lefoglalnátok, az egyetlen hátránya szerintem, hogy másnap hajnalban már indulhat a gép :D.
2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért csak 4-5 csillagost ajánlasz? A többi minősíthetetlen, koszos és hasonlók? :( "


Többször voltam és az a tapasztalatom, hogy az arab országokban és úgy általában Afrikában meg a harmadik világ országaiban a 4 vagy 5 csillagosokban kapsz olyan szinvonalú, minőségű ellátást, kiszolgálást amit egy európai ember elvár! Egy család last minute úton vagy akciós utat kihozhat kb. 350-400.000 ezerből, De csak elő vagy utószezonban!

2011. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy igen! Én Egyiptomban 4+-osban voltam, Tunéziában pedig 5 csillagosban, és amúgy a 4+-os egyiptomi, ha nem fitezünk nekik még egy kicsit, akkor olyan szar szobát kaptunk volna, h csak na... És Tunéziában egyszer betértünk ebédelni egy 3 csillagos hotelba (fakultatív után) és ott a WC olyan volt, hogy mondjuk az ülőke le volt róla törve meg ilyenek... Mindenféleképpen 4 vagy 5 csillagosat! Amúgy nekem mind a kettő nagyon bejött, mondjuk Egyiptom jobban tetszett ;)
2011. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Caedes válasza:
Engem is érdekel a téma! 3-400 ezerböl hány emberre gondolsz? Hogy érdemes utazni? egyénileg vagy csoportosan?
2011. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiféle képpen ne egyedül utazz, mert szerintem úgy elég uncsi lehet =)
2011. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!