Kezdőoldal » Utazás » Európa » Luton repülőtérről, hogy...

Luton repülőtérről, hogy lehet eljutni London belvárosába? Mivel legegyszerűbb, és olcsóbb? légyszi ne oldalakat linkljetek, hanem SAJÁT tapasztalat?

Figyelt kérdés

Találtam ilyen Easybus járatokat, olvastam hogy lehet online venni rájuk jegyet , és ott kint is . mivel online én nem tudok fizetni , ott fogom megvenni .


vagy valami mással menjek be ? és meglehet találni a pultot könnyedén , valamint azt hogy honnan indulnak ezek a buszok?


2011. okt. 13. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Lutnról három lehetőséged van,hogy bejuss London központjába.

1. egy ismerősöd kimegy eléd.

2.Taxi (de az iszonyú drága lesz

3.national expressz busszal.Ott helyben is tudsz jegyet venni,de olcsóbb és jobb online.Ugyanis csak annyi jegyet adnak el amennyi ülőhely van.Ha televan a busz,akkor meg kell várnod a következőt,és lehet hogy várnod kell nem kevés időt..

2011. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Luton nem nagy reptér,szinte mindent könnyen megtalálsz.A nagy aulában ott vannak a busztársaságok pénztárai,így el sem tudod téveszteni őket.A kijárat is látható,és kint már ott is van a buszállomás,csak a buszjárat számát kell megjegyezned..

Pontosan már nem tudom megmondani,hogy honnan indul,mert értem mindig kijönnek.Vagy ha csak pár napra megyek haza,akkor a kocsit ott hagyom az őrzött parkolóban.


De nem kell aggódni,minden a szemed előtt lesz.

2011. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam ott, akkor a vonat számított a legegyszerűbbnek. Bár a reptér nem közvetlenül a vasútállomás mellett van, de ingyenes buszjárat visz oda, ami direkt a reptérről csomagokkal érkezőknek van fenntartva. A vasútállomásról a londoni King's Cross-ig kell utazni, ami a belváros egyik tömegközlekedési csomópontja. Ott sokféle metróvonalra át lehet szállni. Én ezt ismerem, és ajánlom.
2011. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 10:13

Luton járaton nincs vasutállomás.Csak a gatwick reptéren,és a heathrow reptéren van.

Én nem láttam még hogy lenne Lutonon a reptéren közvetlen vasút(messzebb tudom,hogy van,de oda is el kell jutni busszal)Pedig elég sűrűn közlekedünk Lutonra.

De lehet hogy csak az én szememet veri ki a sok vasút és ezért nem látom..Ha van akkor bocsi hogy megkérdőjeleztem.

De a vasút mindig is drágább mint a busz.

2011. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma.10.13-nak

Bocsánat,most olvasom,hogy írtad is hogy nem közvetlen mellette van..Igen így igazad van...

2011. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem , köszi szépen
2011. okt. 13. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt alul megtalálod a Luton repteret, hogy mivel mennyibe kerül, és kb. mennyi idő bejutni a reptérről:

[link]

2011. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 14. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!