Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jövőre utaznánk a családdal...

Jövőre utaznánk a családdal (2 felnőtt,1 diák) valahova Észak-Afrikába,7-8 napra. Mit ajánlotok? Marokkó vagy Egyiptom? És kb. melyik mennyire terheli meg a kasszát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen Egyiptomot javaslom és semmiképpen sem Marokkót. Kb. 400e Ft-tal kell számolni a 3 főnek 1 hétre.
2011. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
abba a 400e-ben repülő út van számolva?
2011. aug. 23. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TijuMK ***** válasza:
100%

Én meg Marokkót ajánlom:) Húú nehéz megmondani nektek mennyibe lenne, mert nekem a barátom marokkói így a szállásért semmit nem fizetek ugye mert nála lakom. 2 - 3 hétre szoktam menni és 500eurót viszek, ezt kajára, meg ajándékokra szoktam eltapsolni, valamint szeretek lemenni 1 hétre Agadirba mert ott nagyon jó a part és nagyon kellemes üdülő város, lehet kirándulni is, viszont eléggé húzós árak vannak, mert sok turista megy oda. Ezenkívül Marrakechben a jemaa el fna nagyon jó, az egy étel piac vagyis ott sütik az ételeket, nyugodtan ehetsz ott bármit semmi bajod nem lesz, tapasztalatból mondom. Ezen kívül Marrakech-ben érdemes megnézni a garden majorelle-t.

[link]

Gyönyörű botanikus kerthez tudom hasonlítani, olyan növényekkel amik egyedül állóak ott.

Ezen kívül a barátom Casablanca-ban él, hát őszintén szólva ott a nagy mecseten kívül más látni valót nem találtam. De azt is érdemes megnézni.

Vonattal semmiképp ne utazz sehova, mert én Marrakech-től Casa-ig azzal mentem és 6 óra volt, én nem tudom hova csalinkázott el de azt hittem soha nem érünk célba. Ellenben a buszok nagyon kényelmesek és légkondisak, nincs benne se csikk se szemét mint itt, teljesen kulturált.

Az AirFrance-szal szoktam utazni, változó mikor mennyi a repjegy, legutóbb 120ért vettem, most csak 97-ért(októberben utazok). Ez retúr természetesen, és párizsi átszállással. Persze a fapados olcsóbb de én már megszerettem ezt a társaságot így mindig velük utazok.

Azt hiszem ennyi, ja igen az emberek szerintem rendesek legtöbbször rám se mernek nézni, persze gondolom ez a barátom miatt van, de bárkit megkérdezel segít elmutogatja ha kell:)

A klíma szerintem jobb mint Egyiptomban, legalábbis én áprilisban voltam és nagyon kellemes volt.

Mindemellett én szenvedélyes kagyló és ásvány gyűjtő vagyok szerintem erre a célra is alkalmas Marokkó:)

2011. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mind hasznos volt. :)
2011. aug. 24. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyiptomba elloptak a ciponket....Marokkoba ismeroshoz mentunk...nem ajanlotta ....hogy egyedul...csavarogjunk....sot...tanacskent...mondta...jobb a 3 lepes tavolsagot....be t...ni......mindenfelekeppen...nyitott szemmel es legyetek elovigyztsak... nagyon fontos a gyermekre nagyon odafigyelni...
2013. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!