Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik futárral érdemes, és...

Melyik futárral érdemes, és mennyibe kerül küldeni egy LCD kijelzőt Nigériába?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:27
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ezzel nagyon kell vigyázni!

A VATERÁN ,TESZVESZEN IS OTT VANNAK!!!


Éppen karácsonykor egy nagy értékű valamit árultam és leütötte egy külföldi állampolgár.Azonnal utal azt mondta és már akkor furcsa volt,hogy többet ajánlott fel,miután megvette a dolgot.Aztán küldött egy hamis PAYPAL fizetés igazolást,ami nagyon kisstílű hamisítvány volt,egyből levágtam,hogy csaló,mert hetente látok PayPal visszaigazoló e-maileket. Akkor derült ki,mert megnéztem az e-mailje fejlécét,hogy Nigériában íródott a levél.


Azonnal jeleztem a Vaterának,rögtön kivágták,a PayPal pedig hetekkel később írt,hogy csalóról van szó,adathalász tevékenységről.Ami szerintem kicsit több volt annál,na mindegy!


Lényeg,hogy mindent le kell ellenőrizni!!

2012. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ne küldj semmit, a csibészek ingyen akarják a kijelződet.

Ami viszont gáz, hogy már Európán belül is be lehet dőlni. Konkrétan a német mobile.de népszerű oldalon haláleset miatt kínáltak jó állapotú opel zafirát kb 70%-os áron a piaci árhoz képest.

Megy a blabla duma mailben, hogy gondos, szerető jó új tulajt keresnek érzelmi okok miatt, de persze a pénzt azt előre utald el WU-milanoi kioszkba. Majd ott találkoztok. Na persze...

A hirdetés

2012. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem fake albérletet ajánlottak, fake címmel, képekkel, kb az ikeából lopták a képeket, mégis nagyon olcsón kínálták.

De pont épp küldföldön vannak hosszútávon, de a kulcsot elküldik egy jól ismert futárszolgálattak, miután aláírom a szerződést, és elutalom nekik a kauciót...

Sajnos, ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az átverés.

És mindenhol, minden formában ott vannak.

2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!