Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyenek a 3 csillagos tunézia...

Milyenek a 3 csillagos tunéziai szállodák?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik utazási irodánál fizetsz be.

De ha magáncéllal mész, akkor egyről tudok nyilatkozni. Az elég jó. Ha nincsenek nagy igényeid. Mert pl. nem cserélik ki minden nap az ágyneműt, sőt, lehet hogy akkor sem kapsz tisztát amikor odamész. A reggeli kávé és juice ihatatlan, wifi csak a portán van, és van legalább egy csótány a fürdőszobában. De amúgy jól néz ki, nem lepukkant, nem lopják el a cuccaid.

2012. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arab országokba csak 4 vagy 5 csillagosba érdemes menni, mert ott kapsz európai emberhez méltó szolgáltatást.
2012. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3 csillagos tunéziai, az nem fehér embernek való!

Csak ha valamelyik magyar "nyomor-touristtal" utazol, akkor sanszos, hogy ilyenbe tesznek.

2012. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Nem tudom megmondani a nevét a szállodának már azt sem tudom pontosan hol voltunk, de édesanyámmal még vagy 5 éve elmentünk nyaralni Tunéziába egy 3 csillagos szállóban kötöttünk ki - nem volt wifi vagy ilyenek a ágyneműt minden nap cserélte egy öreg néni ( bár lehet azért, mert odaszoktattuk magunkhoz kólával meg elsőnek adtunk egy kis borravalót is neki azután még hattyúkat is hajtogatott a lepedőből minden nap:"D ), légkondira nem emlékszem, hogy lett volna persze voltak már szobák ahol voltak, az étkezés pedig minden reggel délbe és vacsorakor önkiszolgáló volt - jó ételek voltak, DE semmi féle hús nem volt... azért ki kellett menni csavarogni és úgy találtunk végül egy kisboltban egy rúd parizert:"D Nekem tetszett még az is, hogy bár 3 csillag meg minden, de például voltak rendezvények esténként az étterem egyik nagyobb része pedig kint volt és zenéltek stb. Ami még tetszett a Hotel legelején volt egy hatalmas tér telerakva kényelmes bőr fotelokkal kis asztal mellettük és vizipipa rajtuk a gyerekeknek pedig ugyanitt játék gépek stb - mindenki mosolygott. Ha úgy van megkeresem melyikben voltunk.
2012. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó pàr éve voltam egy Samara vagy vmi ilyemi hotelben. Lehet azóta lepukkant, vagy már nem létezik. Nem volt csótány, mindennap takarítottak, kaja jó volt, személyzet barátságos. Nem volt 5*-os seggnyalás, de én személy szerint nem is azért járok nyaralni, hogy egy hétig jàtszhassam a kiskirálylànyt.
2012. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Három csillag mindenképp lutri. Főleg az arab országokban. Ha utazási irodával mentek, nézzétek meg pl az osztrák nekkermannt. Sokkal olcsób, és jobbak a szolgáltatások, és magyarországról is teljesen elintézhető minden(annyi, hogy euroban kell fizetned).
2012. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem érdemes arab országokba 3 *-os szállodába menni , mert az étel rossz és sok helyen a part sem és a szálloda sem túl tiszta.És a személyzet sem túl barátságos.
2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Biaa*-* ***** válasza:
én is a második válaszolóval tartok..én utazási irodában dolgozom és senkinek sem szoktam ajánlani
2012. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!