Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen kategóriájú szállást...

Milyen kategóriájú szállást válasszak Egyiptomban? 3,4,5 csillagos?

Figyelt kérdés
Ár szempontjából nyílván a 3 csillagos, de jók is? Nem lesz csalódás? Aktív hétvégét tervezünk és csak aludni kellene szállás.
2010. febr. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát egyiptomba én csak 4-5 csillagos szálloba mennék.

de a www.holidaycheck.de oldalon keresd meg az álltalad kinézett szállodát, és nézd meg mennyi pontot kapott. ez egy nagyon jó oldal, lehet adni a pontozásra, mert rendszeresen ellenörzik ha egy szálloda túl jó vagy rossz pontot kap. enkünk eddgi mindig bejött, söt mi úgy válsztunk szállodát hogy kinézzük az adott desztinációba az adott katergóriába melyik szállodákra ír az oldal jókat, és azokra keresünk rá szervezett útban.

2010. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csillagokhoz tartozó minőségek eltérnek az Európaihoz képest. Ha teheted menj minimum 4 vagy 5 csillagosba!
2010. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én 4csillagosban voltam, nagyon szép volt, büfék, strand, rendes szobák. viszont ha csak aludni akartok, akkor bőven elég a 3 csillagos is szerintem. fürdéshez, alváshoz nem kell 4 csillag. legtöbb helyen diákszállón voltam, ott is ki lehet bírni, szóval a 3 csillag is jó és eléri az eu szinvonalat.
2010. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 csillagosba menni a kaland:D

Amúgy komolyra fordítva, én is azt mondom, hogy minimum 4 csillag.

2010. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg hova tervezed az utat.

A turistaparadicsomokban csak aludni nem szivsz be a 3 csillaggal.

De itt Cairoban tutira.

Es ne egyetek a 3 csillagosba semmit!

2010. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legalább 4 csillagos..mert ami ott 3 csillagosnak van írva, az 1-2 csillagosnak felel meg max:) Voltunk Egyiptomba párszor..nézegessél véleményeket ki miket ír a szállodáról hotelről,hisz az utazási iroda nem mindig mond igazat!Ha All Inclusive-ba szeretnétek menni,és jót akartok kajálni, akkor 4-5* ajánlom nektek!
2010. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod, kalandtúra vagy kényelmes kellemes kikapcsolódás. ha ez utóbbi, én is a 4-5 csillagra voksolok. De nekem kalandosabb volt az egyszerű amikor beutaztam Egyiptomot. Az a helyzet hogy voltam nagyon tisztta 3 csillagosban is, de a kádba mégsem mertem beülni, de ezek a helyek tényleg csak arra voltak jók, hogy elugrottam új városba, és kellett egy hely ahol lezhanyozhatok, alhatok és a cuccaim nagy részét hagyhatom, míg felfedezem a várost.
2010. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!