Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az egyik ismerősömet szeretném...

Az egyik ismerősömet szeretném meghívni Afrikából, de ehhez kellene meghívó levél, légyszi leírná valaki h h működik ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 hétre szeretném meghívni,de még csak 18 vagyok, szóval suliba járok,nincs munkám = megkeresett pénzem sem. Igy meglehetne hívni? engednék? hol lehet egyáltalán igényelni? vagy hogy működik ez, légyszi írjatok le róla mindent amit tudtok. köszönöm
2012. ápr. 26. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az afrikaiakat nagyon szigorúan ellenőrzik, sokszor még meghívólevéllel sem engedik be őket az országba. És okkal, szerintem.
2012. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Őket nagyon szigorúan ellenőrzik mivel ott különféle betegségek vannak , onnan ered az Aids is , sok az AIDS fertőzött ember.
2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem az országának az itteni nagykövetségénél kellene érdeklődnöd, de csak egy tipp.
2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg busmanul
2012. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most tényleg nem azért, de hogy keveredtél össze egy AFRIKAIVAL? Ugye hallottál a becsapásokról, meg stb-ről?

Amúgy az előzőeknek igaza volt.:) Érdeklődj a nagykövetségen...

2012. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Ez tényleg érdekes lehet, hogy hogyan ismerted meg ezt az afrikai illetőt.

Sztem is az országának a nagykövetségén érdeklődj.

Üdv: Napirai

2012. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak az állampolgárság kell nekik,

na meg a családod pénze.


Amúgy leírnád, hogy KONKRÉTAN mit jelent nálad, az hogy ismerős??

(Bejelölt az iwiwen, vagy mi?!)

2012. ápr. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az nem érdekes hol ismertem meg, tudom milyen néhány ember afrikában, tudok a csalásokról/lopásokról, arról h a legtöbb csak EU-i állampolgárságot akar,szóval tudok minden negatív oldalt... szóval légyszi ne ezen izéljetek,hanem tényleg akkor írjatok,ha tudtok részleteket erről a meghívó levélről,köszi
2012. ápr. 27. 19:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg Angliabol sem tudtam (vagyis nem vallaltam a sok procedurat) valakit Mo-ra hivni. Szerintem felejtsd el.
2012. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A bevándorlási és államporgársi hivatalban kell menni 11.ker budafoki ut. De komolyan nehéz, ha nem a rokonod akkor nincs sok esély.

Vagy tanuloi vagy munkaválaloi vizummal van a legnagyobb esélye, de te ezeket nem tudod elintézni neki. Mivel nincs munkád és pénzed, hogy felelöséget válalj rá hogy baj esetén de intézkedsz nem tudsz meghivolevelet és vizumot intézni neki. Reménytelen!!

2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!