Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az egyik ismerősömet szeretném...

Az egyik ismerősömet szeretném meghívni Afrikából, de ehhez kellene meghívó levél, légyszi leírná valaki h h működik ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 hétre szeretném meghívni,de még csak 18 vagyok, szóval suliba járok,nincs munkám = megkeresett pénzem sem. Igy meglehetne hívni? engednék? hol lehet egyáltalán igényelni? vagy hogy működik ez, légyszi írjatok le róla mindent amit tudtok. köszönöm
2012. ápr. 26. 17:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ja és Angliából bárki ide jöhet D: Anglia-Eu
2012. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hat ezt rosszul tudod. Az egy dolod, hogy Anglia EU, de Afrika egyetlen egy orszaga sem tagja az EU-nak, ergo nem johetnek csak ugy Mo-ra.
2012. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Tisztában vagyok vele hogy Afrika nem Eu. és leirtam azt is hogy nem könnyü szinte lehetetlen ide hivni.. azt is olvasd el.
2012. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem felreertettel. En egy afrikait akartam Angliabol Mo-ra vinni. Nem sikerült.
2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Annak az orszagnak a magyarorszagi nagykovetsegenel erdeklodj, amelyikbol meg akarod hivni. De igazuk van az elottem szoloknak, ez sajnos remenytelen. A meghivolevel nem eleg neki vizumkerelemhez. Neked be kell mutatni bankszamlat, biztositast nem keves osszegrol, es a bitositani kell szallast stb. Neki ugyanigy kell biztositas, penz a bankszamlan stb.
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!