Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szudáni vízum Egyiptomban?

Szudáni vízum Egyiptomban?

Figyelt kérdés

Asszuánban vagy Kairóban érdemesebb megcsináltatni a szudáni vízumot? Valakinek van esetleg személyes tapasztalata? Mennyibe kerül magyar állampolgárnak, ha Egyiptomban csináltatom? Tényleg még aznap kiállítják? Vagy hagyjam a fenébe, és csináltassam meg Bécsben?


Minden ötletet, tippet köszönök!



#Egyiptom #vízum #Kairó #Szudán #Egyiptomban #vízumdíj #Asszuán #Asszuánban #Kairóban.
2012. jún. 14. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapestről utaznál Szudánba akkor Bécsbe, mert miért is Egyiptomba? Akkor elöbb egyiptomi nizumot kellene csináltatnod és Kairóba igaz, hogy sokat kell várni az átszállásra (mi kb:13 órát vártunk) és biztos hogy nem lesz meg a vízumod ennyi idő alatt és talán ki sem jöhetsz. Szóval szerintem érdemesebb Bécsbe csináltattni (ha van izraeli vizum az utleveledbe nem kapsz vízumot Szudánba!!!!) és 2 hétett kb kell várni. és talán 50euro volt. Ja és oltást kell elötte adatni, szóval nem egyszerü de én azt javaslom inkább bécsbe ad be, mert egyiptomba ha valamiért nem kapod meg (sose lehet tudni) akkor jöhetsz vissza!!
2012. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Nem voltam egyértelmű fent. Tehát, először mennék Egyiptomba, úgy 1-2 hétre, majd onnan Szudánba (Asszuán-Wadi Halfa komp). Egyiptomban lenne időm mind Asszuánban mind Kairóban vízumot csináltatni. Valahogy nekem ésszerűbbnek tűnik ez, ha már úgyis ott vagyok, mint emiatt külön kimenni Bécsbe, vagy megfizetni egy utazási irodát külön. De még fontolóra veszem, amit írtál.
2012. jún. 15. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Asszuánban adnak legkönnyebben vízumot, legtöbben megkapják ott helyben és nem kérnek papírt.


Kairóban szintén jó eséllyel megkapod, de lehet pár napot várnod kell rá és kérnek ,,támogatói levelet,, a magyar követségről.


Potenciálisan Bécs a legbürokratikusabb, Európában bármilyen afrikai vízumot kérsz, több kört kell futnod mintha a kontinensen kérnél.


Amúgy jó utat, Szudán nagyon barátságos hely, csupa jó emlékkel térsz majd haza.

2012. júl. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Majd meglátjuk, hogy alakul. Ha nem adják meg, maradok Egyiptomban. Unatkozni ott sem fogok. :-)
2012. júl. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!