Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tuniziába megyünk nyaralani...

Tuniziába megyünk nyaralani (Sousseba) mit kell rola tudni? Emberek? Oltások? Tengerpart?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:38
 1/5 anonim válasza:

Tavaly nyáron voltunk Sousse városban nyaralni. A várakozásainkkal szemben és Egyiptomhoz (Hurghada) képest nagyon európainak tűnt. Érdemes taxizni, ha valamit meg akartok nézni, nagyon olcsó. Mindenért alkudni kell, bár van néhány fix áras bolt is (ott érdemes először szétnézni és be lehet lőni az árakat az alku miatt), nagyon szép bőráruk kaphatóak az itteni árakhoz képest fillérekért. A hotelban, ahol megszálltunk, nagyon finoman főztek, kényelmes és tiszta volt a szoba. Jól beszélnek angolul, németül.

A tengerpartot tisztán tartják, de alig van benne kagyló, élővilág, nem érdemes "búvárkodni" a part közelében. Nem adattunk be magunknak oltást, nem is volt semmi gond (inkább Egyiptomban kell gyógyszert szedni, ott gyakori a hasmenés a turisták körében).

Remélem, segítettem. Jó pihenést!

2009. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2005-ben voltam. Oltás nekünk nem kellett. De az emberek elég piszkosak, szóval nem valami bizalomgerjesztő. A csapvíz nem iható, de ez gondolom egyértelmű...Amúgy nekem nem jött be ez a hely, ahol mi voltunk a tengerpart homokos volt, de nem lehetett búvárkodni. Még egyszer nem megyek oda, az tuti.
2009. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi pici gyerekkel voltunk, nagyon tiszta szállodában.
2009. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szintén 2005- be voltam, nem oltottam be magamat meg semmi, bajom se lett. Jó kis hely lenne, ha nem lenne iszonyat nagy szegénység... Nekem őszintén, nemm nagyon tetszett. Ráadásul ott volt az a rengeteg légy, nem tudtad őket lerázni, azok meg azért hordozhatnak mindenféle betegséget.
2010. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eléggé európai.

engem a helyiek őszintén szólva idegesítettek, mert mindenki után fütyülnek meg néznek meg sziszegnek meg ilyenek ( a férfiak)

a tengerparton meg rengeteg a cigicsikk

2010. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!