Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Pénteken utazunk tunéziába!...

Biaa*-* kérdése:

Pénteken utazunk tunéziába! Adtok tanacsokat?

Figyelt kérdés
mondanátok nekem olyan szavakat, amik ott jellemzőek?? pl.szia.hogy vagy.. ilyeneket.kiejtés szerint irjatok le legyszi.:)
2012. júl. 25. 14:26
 1/5 Mayra válasza:
Mi 2003 voltunk azóta nem tudom mi változott, de a sok magyar turista miatt tudnak magyarul egy két szót. Hihetetlen én is csodálkoztam. A piacon alkudj sokat kötelező 100 helyett 10 vedd meg mert kb annyit ér. Mindig többet mondanak jóval mert szeretnek alkudozni. Sport zoknit vettünk olcsón és még meg van abból vásàrolj be nagyon jó minőség bánom hogy nem többet vásároltunk. Tevegelést ki ne hagyd nem olcsó de megéri én élveztem a lovaglást pl nem szeretem. Hova mentek ?
2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sousse.marhaba beach 4*
2012. júl. 25. 18:04
 3/5 anonim válasza:
Ha a google fordítóba beírod a célnyelvhez az arabot, még ki is ejti a szavakat arabul, amiket a forráshoz beírsz. Egyébként meg alkudni kötelező, és a pénzre vigyázz, mert minket is megloptak táskából. :P Különben szép ország, és ahogy az 1# is mondta, a tevegelés felejthetetlen.
2012. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bazárokban vigyázz, ha ezüstöt akarsz venni. Előszeretettel cserélik ki nem ezüstre, a már kialkudott cuccot, egy óvatlan pillanatban.

Nyugodtan egyél a piacon, és igyál frissen facsart gyümölcslevet, meg teát.

És a tengerparton végig lehet gyalogolni Port el kantaouig. Van egy pici állatkert. Érdemes megnézni.

2012. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megneztuk koszi.:)
2012. aug. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!