Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire gáz/ciki Egyiptomba...

Mennyire gáz/ciki Egyiptomba egyedül utazni?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy most van szabadságom és igazából nincs olyan haverom,akivel szívesen mennék és ki is tudja fizetni az utiköltséget magának :)

2012. szept. 14. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha le tudod magad foglalni. :) Viszel egy fényképezőt, aztán elkattingatsz, vagy valami, gondolom fel találod magad.
2012. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó egyedül nyaralni.
2012. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,itt elsősorban az a lényeg,hogy folyamatosan le tudom- foglalni magamat :) Fényképezésben elég jó vagyok ,biztosan megyek fakultatív kirándulásokra is ,de a szállodában ülés és a parton sütkérezés nem a kedvenc elfoglaltsàgom :)
2012. szept. 14. 16:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki. Én dolgoztam szállodában tengerparton és nem mondom hogy sokan, de mindig akadtak egyéni utazók.
2012. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak nem a legjobb.
2012. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tavaly megjártam Floridát egyedül - bár oda haverokhoz mentem és tulajdonképpen csak 5 napot voltam egyedül,amikor az állam másik végében tekeregtem . Hát majd meglátjuk milyen lesz. Mindenesetre minden válaszolónak ment a zöld kéz :)
2012. szept. 15. 21:12
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Én egy hónapot voltam Egyiptomban egyedül tavalyelőtt, és nagyon jól éreztem magam. Mondjuk nem tengerpartra mentem, hanem összevissza mindenhova, úgyhogy nem volt sok lehetőség az unatkozásra.
2012. szept. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Yukióóóó ***** válasza:
51%
ha unatkoznál tudok neked küldeni egy magyar búvár bázis címét HURGHADÁN nagyon jó fejek ha magyarokra lennél kíváncsi és szeretnéd a merülést ki próbálni !!!
2012. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Búvárkodás nem az én asztalom - de köszönöm a lehetőséget .
2012. szept. 25. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem nem gáz, mivel ha nem egyedül mennél, akkor nem tudnál megismerkedni senkivel, aki talán számodra egy nagyon fontos valaki lesz?
2012. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!