Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi beiratkozásnál és...

Az egyetemi beiratkozásnál és eskütételnél nem ciki ha anyám is velem jön, vagy inkább menjek egyedül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
beiratkozásnál még (annyira) nem cink de eskütételnél??? felesleges:D
2012. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges elkísérnie, nem nagyon szoktak szülők menni, felnőttek vagytok. Beiratkozáskor megismerkedhetsz csoporttársakkal is akár, nem kell ott toporognia a sarkadban anyukádnak. Eskütételnél meg végképp minek, az általában az évnyitón szokott lenni, ott úgyis a szaktársaiddal vagy együtt.
2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek vinnéd jóanyád? :D Ne legyél már ovis :D
2012. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszem a nagymamámat, mert ő a legnagyobb partiarc (89 éves). :)
2012. aug. 25. 18:13
 5/9 anonim válasza:
0%
Anyád csak akkor nem ciki,ha kezedbe nyomja a tízezrest.
2012. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem semmi ciki nincs benne! Ez valahol az ő sikere is, miért ne akarná kivenni a részét belőle?

Nem hiszem, hogy ott olyan nagy ismerkedés zajlana, amiben az édesanyád akadályozna. Azt sem hiszem, hogy a kezedet szeretné fogni. Szerintem ne sajnáld tőle ezt a kis örömet! Na meg, persze, a szívedre hallgass, ne azzal törődj, hogy mi ciki és mi nem. Épp azért, mert már felnőtt vagy, ilyesmivel talán már nem kellene foglalkoznod.


...és gondolom nem várod, hogy pénz nyomkodjon a markodba az anyukád...fúújjj!

2012. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki, ha téged zavar, hogy megy veled, akkor beszéld meg vele, mert ha kellemetlenül érzed magad emiatt, az a ciki. Anyukádat sohasem kell szégyellni! Ha akar menni hadd menjen! Beiratkozásnál megvárhat a folyosón is, ha csak diákok vannak a teremben. Lehet egyszer elviszed magaddal, már legközelebb nem fog menni. Engem legelőször elkísértek a szüleim a Fősulira, utána már nem jöttek, mert már ismertem a csoporttársaimat. Beszéld meg vele, te hogy szeretnéd!
2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Anyukád soha nem "ciki" :)
2012. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 5/x

pusztulj!

2012. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!