Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogy működik ez az egész?

Hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Én még soha nem repültem. Hogy működik? Mit lehet és mit nem? Repülőre mit lehet vinni, Bőröndöm hány kilós lehet?

Kairóba megyek. Oda kell vízum? Ha igen azt hol tudom megvenni?

Segítsetek! :)



2012. szept. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A repülésre való felszállást , mint bőrönd feladása, csekkolás stb, már nagyon sok ilyen kérdés volt, így elég ha utána olvasol. Nagyon sokan leírtál már. Repülőre mit lehet vinni azt is sokan megírták már, de a repülőtársaság amivel repülni fogsz az online oldalán minden le van írva.

Ott le van írva az is hogy hány kilósak lehetnek a bőröndjeid, és milyen méretűek lehetnek.

Én úgy tudom, hogy kell vízum.. Nem is olyan régen volt egy kérdés erről is és valaki azt írta, hogy amikor leszáll a gépről a reptéren is vehet vízumot.. De hogy pontosan tud, érdemes a konzulátuson érdeklődni, és nem itt a gyakorin.

2012. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lezuhanni lehet, fennmaradni nem :)
2012. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!