Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az ECDL hány modulból áll?...

Az ECDL hány modulból áll? Melyikkel érdemes kezdeni? Hogy működik egyáltalán ez az egész?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A teljes ECDL 7 modulból áll:

1. IT alapismeretek (elméleti teszt)

2. Operációs rendszerek

3. Szövegszerkesztés

4. Táblázatkezelés

5. Prezentáció-készítés

6. Adatbáziskezelés

7. Információs és kommunikáció


Lehet 5 modulból Start-vizsgát is tenni, de szerintem nem éri meg, jobb a 7 modulos.

Az egyes modulokból tetszőleges sorrendben vizsgázhatsz. Én annak idején a könnyebb modulokkal kezdtem (szövegszerkesztés, prezentáció).

2012. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe került? Nem tudod véletlenül, hogy hol érdemes elkezdeni?
2012. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Karesz6969 válasza:

Mindenképpen csak olyan helyre érdemes beiratkoznod ahol vizsgák után OKJ-s képesítést adnak.

Én anno a Múzeum utcában szereztem meg a 7 modulost (ezt érdemes igazán) és mondhatom az oktatás színvonala és a nyomtatott anyagok amiket adnak elsőrangúak.

Tündét keresd én nála végeztem ha még ott van:-)

2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyibe került? Nem tudod véletlenül, hogy hol érdemes elkezdeni?

Vannak olyan helyek ahol a tanfolyamért is pénzt kérnek. Nálunk a suliba "szakkör"-ként működik így a regisztrációt kell kifizetnünk /4500-5000 ft nem emlékszek már/ + a vizsgadíjakat /1500ft/

2012. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Karesz6969 válasza:
Hát ez bizony sokkal drágább, ha jól emlékszem nekem durván 4 évvel ezelőtt úgy 120-130E volt, de én nem suliból mentem.
2012. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!