Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik tengerben lehet decembe...

Melyik tengerben lehet decemberben is furodni? Hova erdemes telen utazni?

Figyelt kérdés
elerheto aron...
2009. aug. 9. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kambodzsaban gyonyoru a tenger telen, es az orszagban minden nevetsegesen olcso. (egy tengerparti bungalow pl egy napra kb 1000Ft). Feher homok, palmafak, amit akarsz. Egyedul a repulojegy draga. Ha olyan 180E Ft elerhetonek szamit, akkor javaslom neked Kambodzsat (vagy a regioban Thaifoldet ill. Vietnamot)
2009. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia! ami a legolcsóbb és jó szerintem az a Kanári szigetek. Ott télen is tudsz fürdeni és napozni. Ha Bécsből nézed talán még olcsóbb. Vagy ha külön foglalsz repjegyet és szállást. Repjegy : wizzair Madridig(NAGYON OLCSO) , és onnan pedig Vueling vagy Air Europa, esetleg Spanair. A Madrid - Las Palmas-t keresd pl. a www.tubillete.es vagy az e-dreams oldalán.

Remélem segítettem!

Szia

2009. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszon szepen :D utana nezek
2009. aug. 9. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Egyiptomra szavazzok.22 fokos a víz és meleg van. Last minute utakba vannak nagyon olcsok. Én általábba a Karya-val megyek. Azért mert nagyon jó akciókat csinál és megbizható.
2009. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de olyankor ugy hallottam h nem lehet furodni a tengerbe... vagy ez nem igaz??
2009. aug. 12. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyiptomban egész évben 23 fok fölötti a Vörös Tenger hőmérséklete.
2009. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt tudom... mar utana olvastam, viszont szabad-e? mert azt hallottam h nem lehet
2009. aug. 18. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad....


Turizmusból élnek :)

2009. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Leginkább mindegyikbe lehet fürdeni, maximum kicsit hideg lesz :D.


Amúgy oda kell menni ahol épp nyár van miközben nálunk tél. :)

2009. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!