Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadanal vannak medúzák a...

Hurghadanal vannak medúzák a tengerben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert augusztusban oda fogok menni 1 hétre és érdekelne, hogy ott mik vannak a vízben.
2010. júl. 9. 15:36
 1/6 anonim válasza:
Van néhány, de nem vészes. Mi pár éve voltunk hatan 10 napot és ebből 1 embert 1* csípett meg medúza.
2010. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát én nemrég jöttem haza, 12napot voltunk kint.Egyetlen egy medúzával sem találkoztam, pedig elég messzire is beúsztunk búvárszemüvegben, szóval látnom kellett volna.Rengeteg szép hal van, és elég sok tengerisün volt, úgyhogy ilyen viziszandit azt ajánlok.jó nyaralást, igazán szép hely :)
2010. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, de én csak ilyen kisebb átlátszókat láttam. Ártalmatlanok voltak, a kisgyerekek ott dobálták őket a parton.
2010. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már többször voltunk Hurghadán.Sznorizni és merülni szoktunk, de még egyszer sem találkoztam medúzával.
2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vannak. De nagyon profin ellátnak a kórházban utána. Sajnos tapasztalat.
2010. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én láttam egyet, de utólag kiderült csak egy használt koton volt
2010. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!