Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Algériában járt már valaki?...

Algériában járt már valaki? Vagy terveitek között szerepel? Melyik repülőtársasággal lehet elmenni oda?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha otthon maradsz jobb!
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
csak Algírban, ott is konferencián. Ha Marokkó és Tunézia tetszik, ez is fog. Air France Párizson át a legnyilvánvalóbb út, elvégre francia gyarmat volt, de itasoftware.matrix.com megmondja a legjobb árat és útvonalat neked.
2013. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem fogsz vízumot kapni, de megpróbálhatod.
2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én jártam már ott,és májusban újra megyek!! Meghívólevél szükséges ,és semmi akadálya ,hogy megkapd a vízumot!!!Én a lufthansa-val utaztam,Frankfurti átszállással!!Életem legszebb 10 napját töltöttem ott!!Sok sikert!!:)
2013. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Huh én még enm votlam de szívesen elnéznék egyet!
2013. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Milyen konferenciát szerveztek pont Algériába?

Nem kételkedek a szavadban, csak nagyon furcsa.


Amúgy turisztikai szempontból Tunézia ami híres-neves és jók a visszajelzések. Marokkó is jön fel. Algéria azért még nem.

Líbiáról nem is beszélve.


Egyiptom is az északi-afrikai parton van, de az kulturálisan már inkább Közel-Kelet.

2013. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért 0-tatok le, de én a veszély miatt irtam, hát nem néztek TV.-t?
2013. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6, nem a tv-ből kell tájékozódni és akkor rájönnél, hogy a megtámadott olajkút pl. 1100 km-re van a fővárostól. Ha az országot ráillesztenéd Európa térképére, akkor az Rómától Göteborgig érne.


Algéria semmiben sem elmaradottabb, mint az általad írt Marokkó vagy Tunézia, csak inkább a marokkóihoz hasonló konzervatívabb iszlám értékek vannak ott egy elég autoritariánus kormányzattal mixelve meg a sivatagban néhány lázadóval. Már bocs, de elég általánosító és okoskodó butaság, amit a pár soros geopolitikai elemzésedben írtál :D


Amúgy diákkonferencián jártam ott, mindenki 18-25 körül volt és senkit sem ettek meg a gonosz kannibál otthoniak.

2013. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En az elsõ válaszoló vagyok, ne keverjél bele abba , amit én nem irtam.

Jaj és itt élek arabországbaN.

2013. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bakker, diákkonferencia Algírba? Ez igen.

HÖOK vagy mi volt?

2013. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!