Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Melyik útvonal a legegyszerűbb...

Melyik útvonal a legegyszerűbb, és melyik repülőtársasággal érdemes kimenni Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Október első hetében szeretnék menni, és a lehető legjobb gépet keresem, nem tudom Budapestről Franciaországból Bécsből vagy Londonból menjek.ha vkinek van tapasztalata kérem írjon.
2012. márc. 21. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
repjegy.hu oldal,aztán hasonlíts!
2012. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A legolcsóbb és legpraktikusabb a Budapesti indulás. Sydney-be 2 átszállással tudsz eljutni laza 30 óra alatt :)

2 légitársaság repít el ezzel a módszerrel a British Airways és a Qantas. Szerintem mind a kettő remek légitársaság. Útvonal: BUD-LHR-BKK-SYD azaz Budapest-London-Bankok-Sydney. Bankokig a British visz onnan pedig a Qantas.

2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oh, elfelejtettem írni, hogy melbournbe megyek. keresgélek keresgélek...:d
2012. márc. 25. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
En a Becs Singapoore jaratot szoktam hasznalni ..de indultam mart tobbszor Frankfutbol is es Amsterdambol is nagyjabol mind ugyan az es akkor kihagytam a londonbol indulo jaratot..En meg nem mentem de van aki a Romabol indulot ajanlja vagy aParzisbol de azokat en meg nem vettem igenybe...kukucskaljal a neten aztan latod az arakat is de elore jobb ha tudod hogy nagyon nagyon nagyon hosszu utazas arra keszulj fel... ju utat wazze
2014. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!