Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mindjárt utazom Marokkóba, a...

Eriberi05 kérdése:

Mindjárt utazom Marokkóba, a tripsta nevű oldalon foglaltam le a repjegyeket, retour jegy, átszállással Brüsszelben, oda is meg vissza is csak Brussel Airlines-al utazom, odafele 16 óra van az átszllások között, de visszafele 35 perc, elég lesz?

Figyelt kérdés
Még soha nem utaztam repülővel ésé nem tudom pontosan, hogy hogy megy az átszállásos dolog. Le tudnátok írni, hogy hogy megy pontosan ez az egész? Illetve a visszafele úton a két átszállás közti 35 percet kevésnek találom még így tapasztalat nélkül is. Mi van ha nem sikerül a transfer?
2013. máj. 15. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ejha, 35 perc nagyon húzós. Mondjuk nem épp a világ legnagyobbja a brüsszeli reptér, ebben szerencséd van és az is jó, hogy mindkét leg Brussels Airlines, így ha nem vagy csak nagyon keveset késik a Marokkóból érkező járatod, akkor vissza fogják neked tartani a pesti járatot, hogy elérd és esélyesen várni fognak a kapunál.


Felszálláskor szólj majd a stewardessnek és előre lebeszélik a reptérrel és meg fogják tudni mondani, hogy melyik kapuhoz kell menned.


Maga az átszállás könnyű, leszállsz a brüsszeli reptéren, követed a Transfer passengers táblákat addig, amíg az érkezési kapuktól (ahol kijöttél a pesti gépből) átérsz a reptér másik részére, ahol az indulási kapuk vannak. Ferihegyen már lehet, hogy meg fogják tudni mondani, hogy hova kell menned, de mivel a kapuk gyakran változnak percek alatt is, egyszerűen amint látsz egy nagy kijelzőt, ellenőrizd le, hogy a járatod onnan indul-e, amit a jegy ír.


Odafelé a 16 óra meg rengeteg, ha van becsekkolandó poggyászod azt add fel Marokkóig, te meg nyugodtan menj be városnézésre Brüsszelbe, pont ilyen fél-egy napos tartózkodásra ideális város.

2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor felszállok Marokkóban, akkor szóljak a stewardessnek?Illetve hogyan tudom egyből Marokkóba küldeni a poggyászt? Melyik kapura gondolsz? Amikor Marokkóból Brüsszelbe érkezem, ott fognak várni esetlegesen?
2013. máj. 15. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2013. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Milyen tapasztalatod volt a tripsta.hu-val? Köszönöm:)
2014. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!