Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Érdemes ilyenkor Egyiptomba...

Érdemes ilyenkor Egyiptomba menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én a mostani helyzet miatt biztos nem mennék egy ideig. Bár azt mondják a tengerparti üdülőhelyek biztonságosak, de Egyiptomnak pont, hogy nem a tengerpartja az érdekes.
2013. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Semmiféle helyzet nincs, ami komoly veszélyt jelentene.
2013. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Az a kérdés, mit keresel.

Ha jó időt, vagy sokcsillagos All Inclusive ellátást, esetleg a vízalatti világ csodáit, akkor igen.

Viszont akárki akármit mond, egy rezervátum az egész egyiptomi rész még akkor is, amikor nincs konfliktus. Néhány évente így is kinyírnak pár turistát vagy a buszon, vagy a medence partján. Nem véletlen a fémkereső kapu és az autók aljának tükrös átvizsgálása a hoteleknél. Arról nem is beszélve, hogy a tengeren és az all inclusive ellátáson túl nem sok más van ott.

A kérdésed úgy érdekes inkább, hova máshova is mehetsz el abból az árból. Mert hogy mást ne mondjak, Spanyolországban és Törökországban is jó idő van még. Arrafele is vannak látnivalók, kicsit több, mint Egyiptomban. Vannak olcsó repjegyek is, olcsó szállások is.

A döntés a Tiéd.

2013. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dávid ***** válasza:

Dehogy érdemes. Bár biztonsági kockázat nincs, egyetlen turistát se lőttek meg, de az emberek feszültek és a közlekedés sem megbízható a sztrájkok miatt.

Javaslom Tunéziát, Marokkót, Törökországot, Jordániát.

Tunéziában is 35%-os kedvezményt adnak, már a repülőjegy is ötezerrel olcsóbb (de 15000.-Ft-ért tudsz repülni Isztambulba is).

2013. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
"Egyiptomnak pont, hogy nem a tengerpartja az érdekes" úúrrristtennnn dehogynem! a vörös a világon egyedülálló! nyilván a történelmi múlt is fantasztikus, a gépek tele vannak,heti 180 utas megy budapestről és a bécsi indulásról ne is beszéljünk,onnan is megy sok magyar!
2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Törökországban több látnivaló van?! melyik bolygón élsz??
2013. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok. Persze a tengerpartja is gyönyörű, én is voltam. Ezzel csak azt akartam mondani, ha már odamegy az ember, akkor Kairó, Gíza, Asszuán, Luxor, Karnak stb. például kihagyhatatlan.
2013. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Ilyenkor? Vasárnap este fél ötkor?
2013. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most igencsak feszultek az emberek. Jon nemsokara a Ramadan. Ennek ellenere nincs veszely, lehet jonni.
2014. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!