Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomi utazás kihozható...

Egyiptomi utazás kihozható ennyiből?

Figyelt kérdés

Nyáron 4 főnek 400000 Ft körül (repülő+szállás+transzfer+étkezés)?Főként Hurghada érdekel, mert onnan Kairó elérhető távolságban van.

Tudom, ez nem egy utazási iroda oldala, de örülnék a segítségnek.


2014. jan. 15. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Fejenként 100-ból repülővel? Esélytelen, 150 alsó hangon. Chartergépeken minimum fejenként 70 a jegy.
2014. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár, last minute-ban se?Néztem, hogy Milánóból Sharm-ba megy Easyjet 45000Ft-ért csak ugye kell még jegy Milánóba és visszafele ott kellene éjszakázni.De könnyebb lenne ugye egyszerre letudni egybe és gondoltam, hátha jó lenne árba.Bár jó lenne ez az ár persze ez étel és ital nélkül lenne az út alatt.Nem tudom azt hittem kihozható ennyiből.Csak nem tudom miért ilyen drága, pedig annyira nincs messze és az ország se egy Svájc árkategória...
2014. jan. 15. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Ne felejtsd el a temetesi koltseget. Egyiptomban sokkal nagyobb eselyed van megdogleni mint barhol mashol.
2014. jan. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nézd meg magadnak a már 50%-s kedvezményű LM árakat: [link]


Meghirdetik 60-80-ért és mire minden apróbetűs extrakiadást hozzászámolsz 130 alatt nem állsz meg. Előre foglalva first minuteként is a 150 elég optimista becslés fejenként.


Sajnos egyszerűen a repülés miatt ennyibe kerül, és a szállodák sem utolsó kairói hostelek profitszínvonalára rendezkednek be. Ha Milánóból menetrendszerintivel is mennétek, nem hinném, hogy annyival beljebb lennétek a vonat/benzinköltség+45e-s jegy mellett.


A veszélyről károgóknak meg nem kell hinni, életükben nem jártak még Bulgárián túl.

2014. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.Akkor úgy látom legalább 130000, bár talán (remélem) last minute-ben majd lehet lesz kicsit kedvezőbb, olyan 100000 körül.
2014. jan. 16. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez 140 per fő ami szerintem egész jó ajánlat.


Mi kétszer voltunk már, 150-ért mindig last minute. Viszont Kairó a polgárháború miatt nem mindig látogatható..

Egyébként mi 50%-os last minute akcióval voltunk, mindkétszer, mert akkor polgárhábi volt. Ha szerencsétek van és megint lőnek majd, és lenyomják 50%-al, akkor ez amit linkeltem olyan 100-110 körül lesz. És ez all inclusive ellátás, ezen felül már csak a 15 dolláros vízumot kell megfizetnetek. Viszont én nem mernék elutazni az üdülőövezetből..

2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Olyan magas a reptéri illeték is (30e/fő akár), hogy nem lehet kihozni. Talán 2 főnek.....de 4-nek semmiképpen
2014. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!