Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tervez valaki utazást Algériáb...

Tervez valaki utazást Algériába 2010. januárjában vagy februárban?

Figyelt kérdés
Útitársat keresek a repülőre
2009. dec. 16. 22:22
 1/9 anonim válasza:
Én nem tudok menni oda, sajnos... régen nagyon szerettem volna, de megváltozott sok minden. Azért írnál majd élménybeszámolót? Merre mész? Algírba? Vagy más városba? Fuhh, de irigyellek.:)
2009. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Miért?... Félsz egyedül?... Akkor miért indulsz el egyáltalán???...


Fizess be egy társasutazásra, akkor lesznek útitársaid, sőt még idegenvezetőd is, szállást, repülőjegyet, mindent elintéznek neked.


A repülőn is megismerkedhetsz a melletted ülővel, mitől lesz más, minthogy itt egy másik idegent hajtasz fel?...


Ha nyaralni szeretnél, akkor jobban járnál, ha Tunéziába, vagy Egyiptomba mennél, Algéria nem igazán nyaralós hely, úgy tudom elég veszélyes is.

2009. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Idén már jártam Algériában és nem ez lesz az első utam!!!

Nem azért kérdeztem, hogy jön-e valaki, mert félek, hanem azért mert hátha más is szeretne menni és szívesen utazna valakivel, mint ahogy én is!

Mikor kinn voltam egyáltalán nem találtam veszélyesnek az országot, hanem inkább csodaszépnek és az emberek is nagyon segítőkészek arrafelé! Amúgy magánügyben megyek és nem nyaralni!

2009. dec. 17. 12:57
 4/9 anonim válasza:

én mennék, ha még aktuális számodra a dolog :)

csak pár kérdésem is lenne...

2010. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm, hogy írtál. Megadom az e-mail címem és ott nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre.

anettbaby20@citromail.hu

2010. jan. 11. 13:28
 6/9 anonim válasza:
Algírban lakik a szerelmem (MO-n tanul).. csak még nem tudja hogy ő nekem a szerelmem . én szívesen jönnék :(:D
2010. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Megyek idén soroztak be katonának.
2010. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én voltam. megyünk?
2010. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont 2010 februárban mentem oda. Ha olvastam volna akkor a kérdésed, biztos válaszoltam volna :)
2012. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!