Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nagykövetségen mit szoktak...

Nagykövetségen mit szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
Meghívólevelet kaptam a barátomtól. Soha nem voltam külföldön ezért kérdezem

2014. máj. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A portás egészen biztosan meg fogja kérdezni, hogy mi célból érkeztél.

De nekünk is ezt kell tennünk, mivel azon kívül, hogy megadtál pár kulcsszót (Afrika, utazás vízum), nem tudunk semmi több infót.

Segítesz?

2014. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vízum igénylésnél van egy meghallgatás általában miket szoktak kérdezni. Ez annyira nehéz kérdés?
2014. máj. 19. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nehezen értem meg.

Mereeelyik naaaagykövetségrőőőőőől van szóóóóóóóó??

2014. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nigériai... Nem akartam közölni ide egyéb okok végett....
2014. máj. 19. 20:26
 5/7 A kérdező kommentje:
ennyit erről tudtam hogy ez lesz 0 hozzászólás Lol
2014. máj. 19. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Spec. a nigériairól nemtudok semmit de tapasztalataim szerint általában ezeket kérdezik:

1, Egyedül utazik?

2, Rendelkezik a megfelelő védőoltásokkal?

3, Mi az utazás célja? vagy Üzleti céllal kíván beutazni?

4, Milyen kapcsolatban áll a meghívólevél kiállítójával?

5, Ha van vmi spec. szabályozás /pl tilos bevinni alkoholt stb/ akkor rákérdezhetnek h tisztában vagy-e vele (de nem kell aggódni, nem kell bemagolni a szabályzatot/

6, Hol fog megszállni? Van-e valami visszaigazoló papír a szállástól /az ilyen papírokról érdemes másolattal érkezni/

7, Tipp: csak nyugodtan és természetesen kell viselkedni semmi meglepő kérdés nem lesz az egész célja csak az h kiszűrjék a nagyon zűrös elemeket

2014. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piterek45 ***** válasza:
100%
A Nigeriaiak nem tul baratsagosak- mar a nagykovetsegen- es fognak sok mindent kerdezni, igen foleg azt kihez miert, mi celbol, es mennyi idore, van-e megfelelo penzugyi fedezeted, biztositasod, stb.. Nem is a adnak eleg sokszor vizumot, foleg ha No vagy / es gondolom az vagy / es ottani baratodhoz akarsz utazni...Nem igazan ertem hogy erre az ok a kulfoldiek biztonsaga vegy csak az hogy nem szeretik az Europaiakat..Nem nekem hanem ismerosomnek volt ilyen ugye, nem is kapott vizumot es a rejegye meg a biztositasa is uszott.. Ezert javaslom nem vedd meg a repjegyet addig amig nem kapod meg a vizumot, mert eleg draga, es aztan uszik az a 200-300 ezer Ft-od...Egyebkent az is nagyon fontos, melyik reszere mesz az orszagnak es a legfontosabb, KIHEZ... es hogy az illeto meyik torzshoz tartozik ott...
2014. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!