Kezdőoldal » Utazás » Afrika » A zoldfoki szigetekre hogyan...

A zoldfoki szigetekre hogyan lehet a legolcsobban eljutni, budapestrol?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A zöldfoki szigetekre nem nagyon jutsz el mással, mint charterrel. Az meg sehogyan nem lesz olcsó.


Egyébként ha utána olvasol egy picit, rájöhetsz, hogy nem sok olyan dolog van ott, amiért megérné azt a sok pénzt. Alig jobb az időjárása, mint a Kanári szigeteknek, miközben teljesen más kultúra, sokkal kevesebb lehetőséggel.


Ráadásul a kanárira harmad/negyedáron simán le lehet menni.

2014. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de ha meg nem jartam ott...

csak el jutok egyszer.

2014. aug. 16. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szárazon biciklivel, annál olcsóbb nincs. A vizen meg vizibiciklivel. Csak kicsit időrabló.
2014. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom még aktuális-e a kérdésed. Én épp most szervezem az utamat jövő év elejére Praia-ra.

Ha fontos az ár, mindenképp magadnak szervezd meg. Az én tippem:

Budapest - Lisszabon Wizzair febr.-márc. időszakban néztem, akkor oda-vissza/fő a jegyek 30-40 között kijönnek.

Lisszabon - Praia Cabo Verde Airlines ( [link] )ugyanebben az időszakban 85 körül vannak a jegyek.


Tehát az egész utazás 120 ezer Ft körül megúszható. A szállás a Zöld-foki szigeteken nevetségesen olcsó (ha magadnak foglalod)

2015. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!