Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan lehet legolcsóbban...

Hogyan lehet legolcsóbban kijutni Kairóba ha szállás nem kell? 1 hét tartózkodással

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 14:47
 1/4 Yehudina ***** válasza:
Már sokfelé jártam a világban, Egyiptomban is, de hogy szállást ne kelljen egy arab országban előre megrendelni, ez nekem magas. Egyébként kizárólag repülővel lehet Kairóba eljutni, mert a Földközi tenger túl nagy ahhoz, hogy azon átcsónakázzon valaki. Érdekelne azonban, hogy miért nem kell szállás? HM???
2013. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert itt lakunk és a szüleim jönnének hozzánk. Miért kell hülyének nézni a kérdezőt amúgy?

Akkor átfogalmazom, melyik légigársasággal / melyik internetes oldalon lehet a legolcsóbb repülőjegyet foglalni. Amúgy köszi, már megoldottam, mert találtam jegyet Wizz airrel Hurghadába 40e-ért, oda meg lemegyünk értük autóval, legalább fürdünk is egyet.

2013. aug. 18. 14:01
 3/4 szukits123 válasza:
Ott most nem tuntetések gyilkolás van? Hadsereg az emberek ellen az elozo és a mostani kormány épuletei elégsok sebesult és hasonlo?! Szerintem jol gondold meg:)
2013. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát az tuti, hogy mostanában nem jönnek, de ősz végére az idő is jó lesz és reméljük, hogy a belpolitikai helyzet is lecsendesedik
2013. aug. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!