Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Novemberben Egyiptomban vagy...

Novemberben Egyiptomban vagy Jordániában nyaraláshoz még kellemes/elfogadható az idő?

Figyelt kérdés
Egyéb extra tapasztalatok novemberi nyaralással kapcsolatosan is érdekelnek. Köszike
2014. aug. 19. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Még? Akkor jó menni. Lehül az idő és csak 25°az átlaghőmérséklet. Jordánia viszont nem ajánlott ilyenkor.
2014. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes időtök lesz mindkét helyen.

Lévén Jordánia is a Vörös tenger régiója, semmi különbség nem lesz az időjárásban.

2014. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. Esetleg van hotel, amelyet ajánlanátok szívesen nekem? Még ezeken a helyeken soha nem jártam, csak annyit tudok, hogy gyakran kapnak emberek hasmarst vagy elégedetlenek a színvonallal az európai desztinációkhoz képest.
2014. aug. 19. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:

jo az ido,de nem furdeni...

oktober jobb.

2014. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! sajnos eddig úgy tűnik csak november lenne alkalmas VAGY március vége. Akkor inkább március?
2014. aug. 20. 10:17
 6/10 anonim válasza:
októberben voltam Jordániában és Egyiptomban és k...a meleg volt.
2014. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Küldök egy linket, talán hasznos lehet

[link]

Én November végére tervezem Egyiptomba, te mikor gondoltad?

2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xeniah ***** válasza:
Decemberben fürödtem Egyiptomban a tengerben, jó meleg volt a víz. Az idő szeptember után kezd kellemes lenni, én előtte nem mennék, mert akkor még túl meleg van.
2014. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Február utolsó/március első hét. Néztél szállodát már?
2014. aug. 26. 14:44
 10/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm a kommenteket! mindenképpen megyünk, és mindenképpen télen :)
2014. aug. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!