Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Önkéntes munka Afrikában/Indiá...

Önkéntes munka Afrikában/Indiában/a világban valamerre? Mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés

Igazából a végzettségem nem igazán hasznosítható Afrikában önkéntességgel, főleg hogy másfél év van még diplomáig (gazdasági informatikus leszek) (Nyáron kint dolgoztam nőveremnél Angliában, meg már egy párszor előtte is, szóval spórolt pénzem van, és szeretném erre elkölteni. tisztában vagyok vele, hogy nem 100ftba kerül ez az egész)

Természetesen diploma után szeretnék kimenni, egy 6hónapra kb csak sajnos nincs sem ápolói/tanári végzettségem, amire ugye leginkább szükség lenne. Így úgy gondolom valami kétkezű munkát kéne végeznem falukban, vagy igazából sajnos nem tudom, ilyen végzettségek nélkül lehetséges-e kijutni egyáltaláb.

Amire igazából kiakartam térni a kérdéssel, hogy: milyen szervezetnél érdemes jelentkezni?

Sajnos nem vagyok képben ezekkel, és félek az átverés is sok.

Igazából Afrikába szeretnék menni a leginkább, de mivel gondolom az ebola miatt most jóval macerásabb így ha máshova lehet az sem jelent nagy gondot. (Németből érettségim van, majdnem középfokon beszélem de azért az túlzás, angollal pedig jól boldogulok, idén szeretnék felsőfokot)


2014. okt. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Baptistákhoz fordulj!
2014. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Voroskereszt, akarmelyik nemzetkozi szeretetszolgalat,

[link]

[link]

2014. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha ennyire segítőkész vagy akkor inkább járkálj az utcán és segíts az időseknek, cipekedni, fát vágni füvet nyírni és egyéb, jobban megérdemlik mint bármelyik más földrészen lakó senkik.....
2014. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lol.


Köszi a többieknek a segítőkész válaszokat! :)

2014. okt. 9. 19:36
 5/6 anonim válasza:
65%
Én pedig a helyedben a kóbor állatokon segítenék, mert a "rendes" kormány olyan jól kicseszett velük hogy a chip miatt kitették az állatok 1/3-át. Én őket sajnálom a legjobban mert nem tehetnek semmiről sem.Ők csak szeretetet adnak de nem kapják vissza.
2014. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valoban az állatokon segits,mert ök megérdemlik.
2016. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!