Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti elutaznátok 2015 nyarán...

Ti elutaznátok 2015 nyarán Egyiptomba? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Egyiptomba akartunk menni nyaralni, de hát terjed az ebola és háború van arra felé. Nyárig szerintetek lecsenghet az ebola, és megszűnhet a háború?
2014. okt. 6. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most Novemberben megyek.
2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ebola csak azért terjed Afrikában mert a temetkezésnél a halott ember véréből isznak...


A háború más tészta, a turisztikai helyeken nincsen zűr, de ki tudja mi lesz 2015-re. Én nem mennék oda.

2014. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%

Az ebola miatt én most nem mennék a helyetekben,inká

bb várjatok míg megszűnik ,és akkor induljatok el,de ki tudja mikor szűnik meg teljesen :/

Vagy menjetek abból a pénzből máshová.

2014. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
annyi mindenben meghalhatsz nem kell félni az ebolától
2014. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézzél már rá a térképre, és mérd le, hogy milyen messze van az ebola fertőzött vidék Egyiptomtól.
2014. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen, de terjed és nyárig még van 8 hónap.
2014. okt. 6. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyiptomba célszerűen tavasszal és ősszel mennek, nem nyáron, mert nagy a meleg egy európai ember számára (kivéve, ha kizárólag a tengerpartra mész). Az ebola meglehetősen kizárt, de ha indulás előtt megnézed a külügyminisztérium honlapját, ott megtalálod, hogy Egyiptom akkor mennyire veszélyes, és miért. Ha igen, az nem az ebolától lesz.
2014. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
El!! Mi az èv elejen voltunk de ez ebola fertözött videk teljesen mashol van!! Ne hagyjatok ki ilyenkor erdemes menni hideg es teli idöszakban mert nagyon jo az idö ott. Ha nyarig varnatok akkor ott megsültök :) Alom hely en is megyek vissza :) jo utat!!
2014. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nyáron nem mennék, mert akkor nagyon meleg van :D
2014. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én itt lakok és nem veszélyes. Ha veszélyes lenne, nem laknék itt két kisgyerekkel. Nincs háború és nem is volt. Annyi van, hogy péntekenként a nagy ima után délután néhányan kimennek tüntetni, mert nem tetszik nekik a nyomor/az új kormány/meg már úgy megszokták a tüntetést. A nyaralóövezetekben nincs semmi.

Eboláról itt nem hallottam még, kicsit odébb van. Nyáron én se jönnék, mert nyáron csak klímában lehet elviselni a meleget. A legjobb idő az utazásra április-május-június eleje és szeptember vége-október-november eleje.

Last minuteben sokkal olcsóbb nyaralásokat találhatsz, nem érdemes egy évvel előbb lefoglalni, aztán azt se tudod, mi lesz addig veletek/Egyiptommal a helyzet.

2014. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!