Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van egyáltalán biztonságos...

Van egyáltalán biztonságos afrikai ország?

Figyelt kérdés
Ahova egy tapasztalatlan turista is nyugodtan mehet a családjával ?

2015. ápr. 1. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
pff.... én is tapasztalatlan turista vagyok de Tunéziába voltam, és semmi gáz nem volt. Egyébként egyiptom is elég biztonságos. (A tv-meg rengeteget hazudik)
2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó! É-Afrika országai és fekete Afrika országai kb olyan messze vannak egymástól mint a Merkur a Plutotól.

Voltam Egyiptomban és szerintem is biztonságos.

2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
89%
Marokkó, Tunézia, Dél-Afrika, Tanzánia, Kenya, meg nagyjából Egyiptom is. Persze mindenhol történhetnek szörnyű dolgok, de ez alapján nincs biztonságos ország.
2015. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
43%
Igen, Mauritius, gyönyörű hely oltás sem kötelező!
2018. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En is azt mondom hohy Afrika tapasztalt utazonak valo. Voltam Egyiptomban es Etiopiaban (egyenileg) mimdketto abszolut biztonsagos, ezen kivul meg Eritrea, Szudan, Ghana, Namibia, Botswana, Uganda, Rwanda szinten biztonsagos.
2018. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szenegál, Mauritánia, Kamerun
2018. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Tunéziában családdal sétáltunk több városban is és teljesen biztonságos volt, kedvesek voltak az emberek, mindenki tudott franciául és picit angolul, az árak olcsók.Még a falvakban is okés volt a helyzet, igazából csak ajánlani tudom.


Egyiptom is biztonságos volt bár ott csak a tengerparti városokban voltunk, nem mentünk be a sivatagi területekre.


Zöld foki szigeteken kint sétáltunk a legszegényebb falvakban is és semmi bajunk nem lett ,bár a szigetek általában mindig biztonságosak.

2020. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tunéziában voltam és semmi bajom nem lett,még csak meg se néztek
2020. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!