Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Lenne itt olyan, aki benne...

Lenne itt olyan, aki benne lenne egy ilyen utazásban?

Figyelt kérdés

Hátrahagyni mindent legfőképpen az eddigi életet, az anyagi központú, egyhangú sivár életet és belevágni egy véget nemérő utazásba?

Minden "high-tech" felszerelés nélkül. Egyedüli felszerelés Te, a táskád amiben tényleg csak alapfelszerelések lennének, ruhák, térkép, iránytű, óra. Venni egy jegyet Tunéziába és onnan nekivágni az ismeretlennek. Valaki vállalkozna ilyesmire?



2015. ápr. 5. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vágnék bele.

Nem tudnék hajléktalanként élni. Én igénylem a tiszta ruhát, hogy minden nap tudjak zuhanyozni, hogy egyek meleg ételt, hogy ne kelljen az utcán vagy szabad ég alatt a piszkos földre feküdnöm esőben, szélben, fagyban. Ez a fajta nomád élet nem vonz.

2015. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minden a pénz körül forog. Ha nincs pénzed, Tunéziáig se jutsz.
2015. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szívj annyit, megárt.
2015. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek és a második válaszolónak köszönöm a válaszát.
2015. ápr. 5. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:

én simán belevágnék, csak menni és menni. Csak amint írták előttem is a pénz ugat, nincsennek szükségleteim, de ebbe a mai világba nem jutnak az emberek pénz nélkül semerre. Sajnos nem jó időbe születtem, mivel sztem ez nem igazán kivitelezhető :/

Főleg h utcán csomó helyen tilos aludni! ÉS a pénzt a kajára össze kell kaparni! :/

2015. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
énpont ilyen "túrára" keresek utitársat!ha gondolod írj rám privátban!
2015. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a probléma azzal az anyagi központ hátrahagyásával, hogy Tunézia gyalog kicsit messze van, ahogy úszva is. Ergo, a repjegy pénz. Kaja, napi megélhetés, az is pénz. Szép dolog a világcsavargás, de gazdag embereknek való. Hajléktalanként, állástalanként mégis miből élnél meg? Enni muszáj, a fénye és ugyanis kamu, kaját meg nehéz termelni úgy, hogy nincs hol. Mert ugye Elvileg mennél folyamatosan. Ez egy kalandnak jó lehet, ha mondjuk szánsz rá pár hónapot és tele vagy pénzzel. Ez azonban az összes olyan elvvel ellentétes, mint ami miatt bele akarnál vágni. De így leélni egy életet nem egy nagy karrier. Igaz, sokáig sem tartana, amilyen a helyzet arrafelé, hamar leszedhet egy terrorista. Kell ez neked? Ha a civilizációból van eleged, abból itthon is ki lehet ám szakadni, akarat kérdése.
2015. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mint az út a vadonba című filmben\könyvben? én simán, bár több kisebb-nagyobb oka van, hogy miért nem teszem meg. :D
2015. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Korábban én is ilyenröl álmodoztam.

Néhány éve elkezdtem utazni, és sajnos azt tapasztaltam , hogy még low budget hátizsákosként sem olcsó.

Afrikában - gondolok itt a valódi fekete afrikára - nem tul biztonsagos sem stoppolni sem buszozni.

2015. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!