Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benne lennétek egy ilyen...

Benne lennétek egy ilyen utazásban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy megfelelő nyelvtudásod van és hogy van egy bizonyos összeg (nem sok, max 300 E Ft), amit utazásra szánnál. Viszont ebből egy kisebb fajta 'világjáró-túrát' szeretnél. Ehhez a lehető legtöbb dolgon spórolni kell, tehát pl. kocsiban alvás, esetleg néha egy olcsóbb kiadó szoba, vagy ismerősök, ha akadnak. Kaját itthonról is vinnél, és az olyan városokban/országokban, ahol olcsóbb, ott is vennél tartósabb élelmiszereket, ha kifogynál, stb...

Nagyon kényelmetlen, és a tisztálkodást is nehéz lenne megoldani, de így mégsem kellene annyit fizetni, és csak ott állnál meg, ahol szeretnél/vagy ahol már feltétlenül szükséges. Esetleg haverokkal még olcsóbbra jönne ki, és olyan országokban lehetne tankolni, ahol olcsóbb a benzin/gázolaj.

Ilyen körülmények között benne lennétek egy utazásban?

(Bocs, hogy hosszú lett, és a fogalmazásért is, abból nem vagyok jó).


2011. ápr. 8. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
hát talán, de úgy igazából nem győzött meg. egy kis spórolás elmegy, de ez már inkább "vadtúra"
2011. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kanóc ***** válasza:
100%
Természetesen benne lennék. Szeretek vadkempingezni.
2011. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
alap :) Jó kis sátorozással is. Izgalmas :D Megyünk? :)
2011. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen nagyon szívesen. Baromi izgalmas és érdekes lenne de sajna nem találok hozzá haverokat. Soha nem ér rá senki, meg 1-2 emberen kívül mindenki csak 4-5 csillagos szállodákba menne tengerpartra fetrengeni meg zabálni egy hétig. Na ez az ami engem nem hoz lázba.
2011. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 habibi ***** válasza:
iigen,biztos jó lenne :) nagyon szeretek ilyeneket :)
2011. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pár évvel később írtam de azért a vűálszom

életem kezdete óta ilyenről álmodok :D csak sajna nincs társaság :(( meg sok helyről hallottam h büntethetnek külföldön ha kocsiba alszik valaki :/

2015. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!