Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szerintetek átfoglalják...

Szerintetek átfoglalják nekünk másik országba a nyaralást? Tunéziába mentünk volna.

Figyelt kérdés
Tunéziába mennénk 1 hónap múlva, de ezek után nincs az az isten, hogy oda menjünk. Útlemondási biztosítást nem kötöttünk, mivel magunktól nem mondanánk le, ha betegek lennénk is elmennénk. De ez nem a mi hibánk, nem várhatják el, hogy olyan helyre menjünk, ahol 3 hónapon belül majd' 40 turistát öltek meg. Azt mondták nekünk, hogy ha a külügy úgy dönt, hogy lemondják az utakat, akkor átfoglalják nekönk máshova. Na de ha nem dönt úgy? Mert most még mindig szabad oda menni, csak nem ajánlott. Nagyszerű
2015. jún. 28. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem fog a külügy úgy dönteni mert ilyen jelentéktelen (értsd egy ország egészéhez viszonyítva) eset miatt nem teszik az országot 1.-es kategóriába. Oda sokkal komolyabb dolognak kell történni. Germanwings esete, a pilóta megölt több száz embert, most akkor tiltsák be a repülést? Én simán mennék Tunéziába, most jó ideig talán a Föld legbiztonságosabb országa lesz. Felesleges hisztériát kelteni, sem itt sem az index fórumon.
2015. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az utazási irodával a lehetséges változást.
2015. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik ismerősömék mentek volna Tunéziába (igaz, azt nem tudom, hogy mostanában, vagy 1 hónap múlva), de átrakta a nyaralásukat az utazási iroda, így egy görög szigetre mennek.
2015. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát első, te nem vagy komplett.
2015. jún. 28. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Hja. Ha az érvelésednek lenne alapja, akkor a mostani esetnek sem lett volna szabad megtörténnie, hisz márciusban is volt terrortamadas a múzeumban. 22ember meghalt. Maximum egy adott objektumot nem tamadnak meg 2y egymas utan. De arra se tennék egy húszast se.
2015. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez már hisztéria. Kérdező aki veled nem ért egyet és itt hisztizik az mindenki hülye. nyilván. Volt már terrortámadás Spanyolországban, az USA-ban stb és még bizonyára lesz is, mégis mennek oda emberek. El kell fogadni hogy a világ sokkal veszélyesebb lett, már bárhol lehet ilyen.
2015. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, áttehető. De erről már aznap beszéltek a híradásokban is.
2015. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most olvastam a pénzcentrumon, hogy törvény nem kötelezi az utazási irodákat, sem az áthelyezésre, sem a pénz visszafizetésére lemondás esetén. Tunézia 2012 óta van ebben a kockázati kategóriában, tehát a turista ennek tudatában hozza a döntést, hogy vállalja a kockázatot, vagy nem? Viszont a támadás napján a hírekben tényleg volt arról szó, hogy az utazási irodák segítenek. Jobb, ha megkérdezed a ti irodátokat erről. Az a biztos.
2015. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
áttehető. tegnap úgy döntöttek. Sztem nem hisztizés, ha nem akarok meghalni.
2015. jún. 30. 16:11
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem hiszti. Jó nyaralást!
2015. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!