Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szerintetek átfoglalják...

Szerintetek átfoglalják nekünk másik országba a nyaralást? Tunéziába mentünk volna.

Figyelt kérdés
Tunéziába mennénk 1 hónap múlva, de ezek után nincs az az isten, hogy oda menjünk. Útlemondási biztosítást nem kötöttünk, mivel magunktól nem mondanánk le, ha betegek lennénk is elmennénk. De ez nem a mi hibánk, nem várhatják el, hogy olyan helyre menjünk, ahol 3 hónapon belül majd' 40 turistát öltek meg. Azt mondták nekünk, hogy ha a külügy úgy dönt, hogy lemondják az utakat, akkor átfoglalják nekönk máshova. Na de ha nem dönt úgy? Mert most még mindig szabad oda menni, csak nem ajánlott. Nagyszerű
2015. jún. 28. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel török utat fognak ajanlani helyette.
2015. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bármit választhatunk helyette, de csak annyiért, amennyibe került az utunk vagy pedig ki kell fizetni a különbözetet. :) Mi Krétára megyünk és, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem bánom (terrorizmustól függetlenül)
2015. júl. 4. 10:46
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem bánod? Miért? Ha eltekintünk a jelen helyzettől, Tunézia varázslatosan szép hely.
2015. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy szep, azert is valasztottuk azt, nameg mert en meg nem voltam Afrikaban :). azert nem banom, mert gorogorszag az nekem nagyon a szivemhez nott, mar csak ha ragondolok mosolygok :) az a hangulat, ami ott van :)... meg persze az sem utolso, hogy oltozhetek ugy, ahogy akarok, nem kell 40 fokban hosszugatyaban menni vasarolgatni a varosba, valamint konnyu szivvel megyek el bulizni, felelem nelkul. ezt meg a terrortamadasol elott sem mertem volna Tuneziaban sajnos :/
2015. júl. 5. 19:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Így már értem. Kellemes nyaralást!
2015. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!