Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziai fiúkkal amennyiben...

Tunéziai fiúkkal amennyiben volt kalandod. Milyen élményekkel tértetek haza?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek dolga Tunéziai fiúval? :)


Animátorok között gyakori a csávbító szépfiú.


Történeteket várok.

:)


2010. márc. 29. 00:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
84%

Én egyszer Tunéziában nyaraltam szüleimmel, egyik este elszakadtam tőlük és lementem egy tengerparty discoba ahol összeismerkedtem egy sráccal. Kavartunk és végül életem legjobb szexét éltem át vele a tengerparton.


23/F

2010. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
AIDS teszten voltál azóta? :P
2010. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tunézia közel van Marokkóhoz, így az első válaszoló által vázolt sztori sokkal életszerűbb, mintha /L-lel fejezte volna be a kommentjét :)
2010. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Velem is hasonló történt , csak én ugye lány vagyok.

Itthon is ugyanúgy elkaphatsz bármit a Hajógyári szigeten amikor ismerkedsz :)

2010. ápr. 1. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Jaj és ezt most muszáj volt itt le írni hogy téged meg b@sztak mint a lovat Tunéziába vagy hol.Kit érdekel,ilyet mint te minden utcasarkon lehet látni,azt hiszed ezzel beljebb vagy?
2010. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha ismerkedsz akkor nem kapsz el semmit.


Haha milyen tortenetek varsz?

Hogy valami masik tyukot a kinnti csavok, hogyan vadasztak le, es majd buszken elmondjak a sztorit, hogy azon a heten en voltam a 4. ik es meg csak kedd volt?

Vagy mit?

Meg bepasszithatatd volna esetleg, Egyiptomot-Hurghadaval, biztos dolnenek az uzenetek.

Pont az ilen csajok miatt szar a kozvelemeny rolunk mindenhol, pont ezert vadasszak a palik az ilyen csajokat mint te is, ha esetleg vizumot szeretnenk, es pont ezert vannak szigoritasok a vizumkiadasnal, es szivok en az egyebkent normalis, es intelligens, egyetemet vegzett, egyiptomi ferjemmel, es vagyunk ittragadva egy kib...tt 20 millios retkes varosban, mert a Kovetseg egy kalap ala vesz minket is ezekkel a sz@arhaziakkal.

Hat kosznom ezuton is, az osszes magyar nonek, aki akarhol is talcan kinalja magat!

2010. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Miért aranyom, te nem kínáltad tálcán magad?

:-)

Neked is az arab f@sz kellet.

Csak te voltál akkora madár hogy hozzá is menj.

:))))

2010. ápr. 20. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

41%-osnak:

Ha tennél rá egy utalást, hogy hol írt ilyet azt megköszönném.

2010. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

En nem kinaltam magam, hanem egy baratsagbol alakult igy!

Amugy meg, kivanom az osszes normalis magyar nonek, hogy akarmilyen nemzetisegu ferj altal is igy legyen korbvenyalva a segge mint nekem!

Nem csereltem vallast, nem valtoztam semmit.

A ferjem talcan hordoz, es imad.

Nem egy ocska szarhoz mentem hozza akit a tengerparton lehet kukazni, nemi kankoval egyutt.

2010. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
28%
Hát sztem, csak a sexre mennek azok a srácok,igaz érzelmeket ne várj.Amugy meg olyan ápolatlanok hogy a francnak kéne.
2010. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!