Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziai fiúkkal amennyiben...

Tunéziai fiúkkal amennyiben volt kalandod. Milyen élményekkel tértetek haza?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek dolga Tunéziai fiúval? :)


Animátorok között gyakori a csávbító szépfiú.


Történeteket várok.

:)


2010. márc. 29. 00:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

fúúúj ne már, jó, én egyiptomabn élek de távirányítású robotkarral sem piszkálnék meg egy egyiptomi srácot, nemhogy bottal, (párom európai)


vannak helyi barátaim, de az utolsó dolog az lesz, hogy potenciális férfiként fogok tekinteni rájuk... annyira más , már a testszag is, (mint ahogy sok ázsiai szerint a mi bőrünk "büdös", mert az övék teljesen más illatú), szerintem nincs ebben semmi vonzó, akinek van, az meg örüljön és zsákoljon egyet a tengerparton :-)


ANIMÁTOROK: nyilván, minden éjjel másik lány, sok nemibetegséget össze lehet szedni, nagyátlagban a nőkhöz való hozzáállás tekintetében (tunéziát nem tudom csak egyiptomot) inkább szájhősök szerintem, emiatt kötve hiszem, hogy jók lennének az ágyban.

2010. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Eszti :DDDDDDDDDDD

A legelső sort nem is figyeltem, a stílusról tudtam hogy te vagy. Aztán láttam hogy kezdted.


Jók az ágyban amúgy ,óvszerrel kell védekezni az a biztos.

Tapasztalatom szerint nem ápolatlanok.

2010. jún. 30. 13:14
 13/19 anonim válasza:
34%
Te viszont ribanc vagy...
2010. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

S., akkor neked szerencséd volt :D


ez a fura van akinek bejön, vagy mint pl Heidi Klumbak a Seal, szerintem fura a bőrszaguk :D

2010. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egyébként tudom hogy Seal nem tunéziai hahahahaha nem azért őt írtam. hanem mert más rasszhoz tartozó emberek más szagúak :D
2010. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az enyémnek /enyémeknek nem volt szaguk.

Sőőt, ápoltabbak voltak,mint pár itthoni fiú.

Mind a szőrtelenítés, mind a bőrápolás terén.


A full fekánkak biztos nem lehet "lemosni" a bőrének a kipárolgását, azt az édes szagot.


Én azért nem berberekkel nyomtam.

Csak kicsit cappucinok voltak.

2010. júl. 4. 01:26
 17/19 anonim válasza:
73%
Ne hari nem ribanc vok! Kanadában élek, mikor kijöttem sírtam anyumnak, hogy itt csak négerek és kínaiak vannak sosem lesz barátom! hogy hülye indiaiak, Pakisztánok is a becsavart fejűek stb.. nah mindegy kezdtem beilleszkedni., a legjobb barátnőm egy kínai és a legjobb fiú barátom egy arab,. persze van több is, német,kanadai,szlovák, stb.. és a legelső barátom indiai volt, ugyan ő már itt született, de picit sötétebb volt a bőre, de semmilyen más szaga nem volt , a második barátom egy néger volt! semmilyen más szagot nem éreztem, a péniszével volt problémám, hatalmas van nekik! és a mostani pasim egy német srác! szal' én semmi furcsa szagot nem éreztem náluk, egyiknél se! de a néger pasi, esküszöm, nagyon jó volt, a sexet is megszoktam egy idő után, de olyan sexi, nekem a gyengém a mélybarna szem, nekik az van, szinte fekete a szemük, a nagy csókolni való száj és szép a bőrük színe! komolyan, sexisek! odavagyok értük! szeretem a színes pasikat, de a kínai még mindig nem jöhet szóba! mos ugyan némettel vagyok, de koránt sem érzem magam olyan jól mint a feketével! ahhh
2010. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A németekről én azt hallottam hogy nem nagyon preferálják az orális szexet.

Oda vissza egyaránt kimarad.

Nálatok ez működik rendesen?

2010. júl. 14. 17:31
 19/19 anonim válasza:

Hát én erről még nem hallottan, ezek szerint ezért nem akarja! Úgy volt, hogy mielőtt lefeküdtünk elmondta , hogy nem szereti orálisan kényeztetni a nőket, átbeszéltük a dolgokat (mintha olyan sok beszélni való lenne ezen) és most erőltetni nem-fogom , de az ujjaival kellőképp eltud játszani, szóval annyira az orális dolgot nem is hiányolom!

De ha én elégítem ki orálisan, az tetszik neki! (bár melyik pasinak nem -.-)

2010. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!