Kezdőoldal » Utazás » Afrika » 13honapos kislannyal Egyiptomi...

Dalmikacska kérdése:

13honapos kislannyal Egyiptomi nyaralas nagy felelotlenseg?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen egy ajandek utazas lenne, de nagyon hezitalok kislanyunk eletkpra miatt. Tejfeherje allergias, de termeszetesen bebietellel es tapszerrel mennek,ill. hazai bebi vizzel. Furdeteshez is kene gumimedencet vinni,sajat agynemujet es a cumisuvegeit. Utobbit elkepzelesem sincs hogyan fertotlenithetnem,se tuzhely,se mikro. Igazabol a csaladbol engem tart vissza a legjobban, a tobbiek lazabban veszik. Teljesen tanacstalan vagyok. Valakinek van tapasztalata, pozitiv vagy negativ eszerve a dologgal kapcsolatban?
2016. jún. 20. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy miért nem mentek máshova külföldre közösen? Esetleg Spanyolország vagy Görögország, Törökország, mind remek éghajlatú szép tengerpartos helyek, és ezen a nyáron hasonlóan olcsóak, mint Egyiptom.
2016. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Valahogy nem hajlanak ra. De probalkozunk... hatha. 😊
2016. jún. 20. 22:23
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

A vészmadarak mind kizárólag a tévéből tájékozódó idióták, ne hallgass rájuk. A biztonság nem gond, az alapján nyugodtan mehetnétek


Hogy a kislányod allergiája ezt mennyire nehezítené meg az már más kérdés...Ha olyan színvonalú helyre mentek, akkor biztos nem lenne gond egy mikrót kérni a szobába és a gumimedence se gond.

2016. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
én nem tévéből okoskodó turista vagyok, de egy éve luxorban terrortámadás volt tőlünk párszáz méterre a karnaki templomnál. én sem gondoltam volna hogy pont ott pont akkor lesz valami amikor mi kint vagyunk.
2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Többször jártam Egyiptomban felső kategóriás szállodákban, ugyanakkor a magas hőmérséklet, az ismeretlen ízek és összetevők a felnőtteket is könnyen megviselik. 98% hogy ha elutaztok nem lesz semmi biztonsági probléma, de én nem bocsájtanám meg magamnak azt a maradék 2%-ot... Egy ilyen pici kislány pedig kétlem hogy jobban élvezné Egyiptomot mint a Balatont... :)
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de ha már nyaralni akartok, minek kell az afrikai sivatagba menni a mohamedánok közé, ráadásul nyáron? Sokkal szebb helyek vannak, sokkal közelebb. Balaton, Horvátország, Románia stb.
2016. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ne mondja nekem azt senki, hogy egy 5*-os szallodaba szolo meghivast all inclusive szolgaltatassal megfejelve azon nyomban elutasit"


Amennyiben ezzel az egy éves gyerekem egészségét kockáztatnám, nem volna kérdéses!!

Amúgy ha azt hiszed, hogy a csillagok számától függ az, hogy kaptok-e valamilyen fertőzést, akkor tévedsz...

2016. jún. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira felesleges egy ilyen picit elvinni nyaralni, ti sem tudtok rendesen a pihenésre koncentrálni ő meg úgy sem fog emlékezni az égvilágon semmire. :D
2016. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

3eves koraig szo nem lesz kulfoldrol,beszeltem a gyerekorvossal is. Nem vok teljesen hulye, es nem kell tamadni egybol! Erdekes az orvos eszerveket hozott fel nem ezzel jott h onzo dog vok. Nem vok az nem megyek sehova sem. Itthon maradunk a kenyelmes kuckonban. Vettunk gumimedencet abban pancsolunk naptejjel es ernyovel... egy teljesen tapasztalatlan anyuka vok, kulfoldon nyaralni 2szer voltam 20 es 22 evesen. Azt sem tudtam eszik e vagy isszak az ilyet. Ennek ellenere en sejtettem h ez nem jo buli. Aposomon mult volna minden akkor mar reg kint vagyunk es ki tudja mi tortenik. Uh nem birom ezt a sok leugatos dumat. Hulye kerdes meg nincs. Hulye cselekedet n

lett volna ha egybol ravagom h igen es mar megyunk is. De nem ez volt. Aposom is neheztel ezert de leszarom, a gyerekem az eletem ertelme. Ti meg mielott tamadtok nezzetek tukorbe...nem hiszem h makulatlanok vagytok.... en kerek elnezest h kerdeztem

2016. júl. 6. 01:14
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi! Hozzá vagyunk már szokva, hogy sok "anyuka" csupán a gyerekcsináláshoz ért, utána viszont megáll nála a tudomány.

Egy normális szülő ilyen kérdést eleve fel sem tett volna, mert magától is tudná rá a választ!!

(Legalábbis 50-es IQ-től felfelé...)

2016. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!