Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marrokói nyaralás. Vélemény?

Marrokói nyaralás. Vélemény?

Figyelt kérdés
Riu Tikida Dunas Clubhotelre gondoltam :D
2010. ápr. 15. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész ki a hotelből, akkor oké. De én tuti hogy soha többé nem megyek arabokhoz nyaralni. Kátszer voltam (Tunézia, Marokkó), de soha az életben nem akarok többé arab országba betenni a lábam. Büdösek, erőszakosak, igénytelenek, átverősek, ráadásul a higiénia a nullával egyenlő.
2010. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En imadtam... Rasszistaknak meg kar Marokkoba menni... Az hogy atverosek azt pont magyarkent nem rohatod fel nekik ( a kulfoldieket mi (magyarok) ugy probaljuk atbaszni ahogy tudjuk, tobb kulfoldi ismerosommel latogattam magyarorszagot es inkabb no comment)...
2010. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rasszizmus, csak rossz tapasztalat. Az hogy egyes magyarok szintén átvernek, megint más dolog, de én akkor sem csípem.
2010. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hotel kritikákat itt:holiday check.de
2010. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a bazárt ne hagyd ki!Èrdemes alkudni,szinte örülnek is neki.Akár cetlire irva is.A túristának drágán ajánlanak

mindent de gyakran ha tovább mész utánad jön egy jobb ár ajánlattal!Csap vizet ne igyál,fogat se moss vele!

2010. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kétszer voltam Marokkóban. 2003-ban Agadírban és 2005-ben szintén Agadírban, de akkor sikerült egy kicsit Marrakech-t is megnéznem. Ezenkívül többször voltam Tunéziában és egyszer Egyiptomban is. Nekem az említett arab országok közül messze Marokkó tetszett a legjobban. Biztos, hogy még vissza fogok menni oda. Agadír nagyon fejlett, szépen ki van építve. És persze óceánparton van. Aki jobban szereti a tűző napfényes tengerpartot, annak lehet, hogy ez nem jön be, mert bizony sokszor ködös és nincs olyan gatyarohasztó meleg, de nekem ez bejött. Marrakech viszont nagyon meleg nyáron. Ja, és Tunéziához és Egyiptomhoz képest a kaja nagyon ízletes. És a 4csillagos szálloda, ahol voltam, az tényleg 4 csillagos volt, szemben Tunéziával. Szóval én csak ajánlani tudom! Persze arab országról van szó, és aki volt már arab országban az tudja, hogy nem minden olyan tiszta, mint Európában és igen a bazárban "zaklatni" fognak az arabok. Ez így van Tunéziában és Egyiptomban is. Aki észrevétlen akar lenni, menjen Németországba. Na, nem rosszból írom, imádok oda is menni. :) Más ország, más szokások, az utazásban ez a szép, hogy új kultúrákat ismerhetünk meg.
2010. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!